Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fontos! Mit lépjek meg ezek után?

Fontos! Mit lépjek meg ezek után?

Figyelt kérdés

az örökségem kész téboly mindenki akarja! vagy csak beképzelem?

sokat tanakodom miért van az hogy egyfolytába várok ara ami engem megilet! a növérem intéz mindent nekem aláirnom kel csak amiböl pénz jöne ki amire nekem szükség lenne huzodik!

felmerült a kérdés hogy átvert ezért ma azt mondtam neki mindenemet a pénzéhes páromra biztam egy aláirásal! nagyon kiakadt

ilyenkor mi van? valami takargatni valoja lenne a gyanum szerint?

a párom azt hiszi lemondok? segitsetek nem birom


2013. aug. 5. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan egyszerű valakit átverni az örökléssel kapcsolatban,bár próbálkozni szoktak.Próbáld nyugodtan és tiszta fejjel átnézni a dolgokat.Nincs valaki a közeledben aki tudna segíteni?Megkérdezhetem,hány éves vagy?
2013. aug. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze én 25 vagyok de én nem értek sokmindent ezért is mindent a növérem intéz aki nem ál szoba velem mert rábiztam mindent a páromra! aki megkell hogy mondjam ha a családrol van szó elég aljas tud lenni! fura hogy amint szeretném megkapni ami jár felhbborodnak! mert várni kell még! csakhogy már egy éve várok és sókmindenforogkockán!
2013. aug. 6. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!