Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy kicsit fiús-lány vagyok,...

Egy kicsit fiús-lány vagyok, az baj? (stílus, természet)

Figyelt kérdés

nem szeretem a rózsaszínt, utálom a szoknyát vagy a sarkas cipőket,és a vásárlástól borsódzik a hátam

nem vagyok meleg xD

de akkor is...

baráti társaságban jobban érzem magam, ha nem csak lányok, hanem fiúk is vannak

ez normális?


2009. okt. 26. 12:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

ja igen:

13/L

2009. okt. 26. 12:55
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!!


13 éves lány vagyok.


Nem szeretem a rózsaszínt, utálom a szoknyát, a magassarkút csak néha veszem fel. A vásárlás... azt szeretem :) De nem azt hogy órákig ott vagy, próbálgatod a ruhákat, ja és az öltözőben a fényképek... Fújj... 1, maximum 1,5 órát tudok elviselni ebből. Nem sminkelem magam, talán csak az ünnepélyekre, az is maximum az átlátszó csillámporos szempillaspirálom, és korrektor.


Az osztályban a fiúkat jobban bírom mint a legtöbb lányt.


És? Van olyan srác aki tetszik.


Normális vagy :)

2009. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
attól még lehetsz lányos, hogy nem szereted a giccset, de nekem konkrétan baj, ha egy lány fiús. a fiús lányhoz talán egy lányos fiú passzol. :)
2009. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves lány vagyok. Utálom a rózsaszínt, soha nem hordanék szoknyát, és magassarkút(nem is volt még rajtam soha). Fiúkkal jobban tudok beszélgetni én is. Ez nem baj, sőt szerintem jó is.
2009. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj,én szeretem az ilyen lányokat.jól lehet velük beszélgetni és nem kényeskednek.
2009. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, csak már 20.

szerintem nem baj ^^

2009. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is 13 éves lány vagyok és én se szeretem a rózsaszínt, utálom a szoknyát és ha fizetnének se vennék fel magassarkút. :D Igaz vásárolni szeretek, de azt csak úgy, hogy ami kell felpróbálom, megveszem aztán szia! Mondjuk én a lányokkal is jól kijövök, de jó pár fiú haverom is van. :D

Normális vagy. Nem lehet mindenki plázacica meg csajos csaj. :D Kellenek az olyanok is mint mi. :D

2009. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szintén ilyen,és már 21:)
2009. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszi midenki (:

segítettetek :D

2009. okt. 26. 20:44
 10/17 anonim ***** válasza:
ééén megrögzött forma1fan vagyok kedvencem Kimi:D rozsaszin szoknya vásárlás beképzelt divatmajmok disco..ezek azok amiket utálok..meg persze még sok dolgot:D nyilván énse vok meleg...de nem is vok elkényeztetett liba:D szal érted ezzel nincs gnd..örülj neki hogy más vagy...nem ijen tömeggyárott selejt:DXD
2009. okt. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!