Hogyan nőhetek fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy 13 éves lány vagyok általános suliba járok.Az osztály többsége nem szeret mert gyerekesnek tartanak.Igen,néha kicsit hülye vagyok de ez elvárható egy 13 évestől.De nem tudom hogy hogy nőhetnék fel,hogy hogy változhatnák meg hogy kedveljenek az osztálytársaim.

2013. aug. 8. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

mitöl tartanak gyerekesnek? amugy tapasztalatszerzéssel.

ne akarj más lenni ami vagy de ha rájössz hogy tényleg hülyeség amit csinálsz egyszerüen ne csináld.persze vigyázni kell ne zárkozz magadba.


pl én mindig mindenek sirtam és önbizalomhiánybol fakadoan mindig mondtam a barátaimnak is hogy jaj de én yilen vagyok meg oylan és biztos idegesit és ezt ujra és ujra elöhoztam. aztán elveszettem mindnekit. mikor rájöttem hogy csak el kell hagynom a nyávogást egy vidám magabiztosabb csaj lettem és özönlöttek a barátok.


a lényeg h elönyödre hagyj el dolgokat de neked kell érezni mik azok. magadat ne add fel mások miatt.

2013. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban a suliban álld meg a helyed, és mellette illeszkedj be a közösségbe, de azért maradjon egy részed, ami nem idomul hozzájuk. Amiket nem tudsz elfogadni, mert nem tartasz jónak, v hozzád illőnek, azokat nem kell erőltetve átvenni. Ha ez megfelelő arányban van (elfogadható vagy, de mégsem mész bele ész nélkül minden ökörségbe velük), akkor az okés.

Amúgy a többiek se maguktól olyanok, hanem átvették a magatartásformákat idősebb haveroktól, testvérektől, szülőktől stb...

2013. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj felnőni! Élvezd, hogy gyerek vagy! Ez tapasztalat! Ne mások elvárásainak akarj megfelelni! Azért senki nem fog utálni ha hülyéskedsz. Lehet, hogy csak te hiszed azt hogy a gyerekességed miatt nem kedvelnek. Milliószor többet érsz, mint azok a veled egykorú lányok akiknek csak a körömlakkon, a sminken, a miniszoknyán, a körömcipőn és a pasikor jár az esze. Ja, a dohányzással fűszerezve.
2013. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

13 évesen még nem kell felnőnöd! :)

Nekem 21 évesen lehet már kéne, de én szeretek kicsit gyerekes lenni, és nem érdekel mások véleménye erről, főleg azoké, akik nem szeretnek! :)

2013. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Meg fogom fogadni őket! :)
2013. aug. 11. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!