Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Saját zene miért más?

Saját zene miért más?

Figyelt kérdés
Szoktam elektronikus zenét készíteni, már elég régen csinálom, de amikor készítem, olyan érzés, hogy sosem lesz olyan jó mint a "profiké". Tehát ,hogy nem a hangszerelés hibája, szerintem a melody-aim sem rosszak, de mégis. Ez azért lehet-e mert tudom, hogy én csináltam? :O

2013. aug. 10. 22:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Akit érdekel elküldöm az egyik számomnak egy részét :)
2013. aug. 10. 23:49
 2/8 anonim válasza:

Engem érdekelne :)

15/F

Ha gondolod hallgasd meg pár számom itt:

[link]

2013. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne milyen zenét raksz össze
2013. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is belehallgatnék
2013. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is utálom a saját énekhangomat, holott mindenki mondja (még pár zenész ismerősöm is), hogy jó.
2013. aug. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem csak ne a profikhoz hasonlítsd, mivel ha jól hiszem (fogalmam sincs az elektromos zenéről) nekik sokkal jobb felszerelésük van hozzá, vagy többen csinálják.

bár én meg nem különböztetném a tiédet bármelyik profitól az is biztos :D

2013. aug. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

6#-os, neeem általában egyedül csinálják, egy DAW-szoftverben, digitálisan van az egész, csak ha van pl egy bemeneti perifériád, mint pl egy MIDI kontroller, esetleg az számíthat komolyabb felszerelésnek, de én anno az első zenéimet egy gagyi laptopon írtam, ma meg már egy fullos gépen, egy UMX 610-essel :D

De ettől független a keverések, masterelések, egyéb hangzásos, FX-es cuccok (hogy a nem jártasok is értsék), mind egy programmal vannak megoldva :D

De már írtam neki egy regét, hogy miket vegyen figyelembe :D

2013. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát :
2013. aug. 18. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!