Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt hívják úgy hogy nincs...

Ezt hívják úgy hogy nincs büszkeségem?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni:

Miért van az hogy akárhányszor próbálkozom, kikosaraznak és én mégis újra próbálom a lehetetlent? Miközben tudom h nem tetszek neki/általában másoktól tudom meg, sosem mondták még a szemembe.

A barátnőm viszont nagyon büszke, nem áll össze akárkivel, általában buknak rá a fiúk, sosem mondta még senkinek a szemébe h tetszik neki, mégis udvarolnak neki és úgy van vele h ha ő a nagy Ő akkor majd úgyis találkoznak még meg ilyesmi..szerintetek van benne valami?

(15/L)



2013. aug. 12. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél példát a barátnődről és ne te fuss a fiúk után, várd meg, amíg neked udvarolnak.
2013. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Annyira nehéz ott hagyni, és semmit sem tenni, de megfogadtam:)

És ha ő az akit nekem szántak, akkor is hagyjam?

2013. aug. 12. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha neked szánták volna, akkor ő is érdeklődne irántad.
2013. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!