Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek attól még, hogy...

Szerintetek attól még, hogy fiatal valaki, lehet szomorú? (Bőv. Lent) 15/L

Figyelt kérdés

Mostanában ugyan nem láttam, de régebben tele volt az ilyenekkel a facebook: "Mi van, szomorú vagy? Vége a mesének a Minimaxon?" és társai...

Meg tegnap anyummal voltunk egy boltban, és már nem is tudom, hogy jött, de ezt mondta: "Te még csak egy boldog gyereke vagy."

Amikor szomorú vagyok, indig ezek jutnak eszembe, meg hogy nekem ezt még nem szabad... kezdek magam előtt is szánalmas lenni.

Ti hogy vagytok vele? Szerintetek egy fiatal, vagy egy gyerek nem lehet szomorú? (Nekem speciel nem szerelmi bánatom van)


Ui.: Bocsi a szóismétlésért.



2013. aug. 13. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Lehet szomorú, de általában nem sok oka van rá. Gondolom erre mondják, hogy túl fiatal, mert nem igazán vannak még gondjai (maximum azt hiszi, hogy azok hű de nagy gondok). De végül is az érzés ugyan az, csak nem mindegy, hogy mi okozza. És egy felnőttnek, vagy idősebbnek aki már tudja, hogy mi az igazi probléma, ezek csak értelmetlen nyafogásnak tűnhetnek.
2013. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is lehetsz szomorú.Attól mert 15 éves vagy lehetnek gondjaid.Csak annak mondd el akiről tudod,hogy megbízhatsz benne és nem nevet ki ilyeneken.
2013. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz. Én igazán szomorú 16 éves koromban voltam, amikor minden összejött. Első szerelmi bánat, "barátok" cserbenhagytak, sok tanulás, otthoni gondok. Szóval, igen, lehet egy fiatal ember is szomorú. Egyáltalán ne érezd szánalmasnak magad, mert nem vagy az. De azért próbálj meg minél kevesebbet szomorkodni, mert az nem old meg semmit!:)
2013. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. aug. 13. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:

ezt azért mondják, mert az átlag gyereknek 10ed annyi problémája sincs, mint egy felnőttnek. Nem kell azon aggódnod, hogy hogyan veszel kaját a gyerekeidnek ha leépítés van a munkahelyen, vagy hogy sikerül e befizetni a számlát hó végén stb stb. Azoknak a gondoknak a többsége ami gyerekkorban van, felnőtt korban is előjöhet. Viszont a felnőtteknek vagy rengeteg plusz kötelezettsége. Legtöbb ember akkor jön rá hogy nem is akar igazából felnőtt lenni, amikor már nem gyerek :D

Ettől függetlenül egy oylan gyereknek akinek minden rossz összejött lehet több problémája egy oylan felnőttnél, akinek sikerült mindent jól kihozni. Csak nem ez az átlag.

2013. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Persze, hogy lehet. Egy gyerek problémája az ő szintjén ugyanakkora nehézség, mint egy felnőtt problémája. De a felnőttek ebből csak azt látják, hogy ez semmiség az ő gondjukhoz képest, márpedig a gyerek szintjén ez iszonyatosan lehangoló.

Amúgy megoldódott a problémád? Látom, már több, mint egy éve írtad ki, remélem, minden oké azóta. L/15

2014. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!