Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek én már sznobnak...

Szerintetek én már sznobnak számítok? Ez jó vagy rossz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Zarából öltözködöm és a Tommy Hilfigerből, a Tommy-t nagyon szeretem, a kedvencem és ha csak tehetem onnan vásárolok. Apple fanatikus vagyok, minden ami Apple az jöhet. :) Komoly zenét is szeretem és a politika is nagyon vonz.

A környezetemben, barátaim között én nagyon másnak érzem magam néha, és ez rossz is tud lenni. 17 éves léttemre teljesen máshogy gondolkodom, mint a többiek körülöttem.



2013. aug. 14. 21:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam véletlenül, hogy nem szólok le senkit és csak magamban kritizálok mindenkit, csak néha mondom ki vagy másnak.
2013. aug. 14. 21:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Gazdagnak számítasz
2013. aug. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem meg aki 17 éves korába a politika vonzz,az nem sznob hanem érett. Nagyon érett.
2013. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na az addig oké, meg ezt már mondták is páran, meg én is úgy érzem, de ez néha kicsit zavaró is tud lenni. Azért is mert nem tudok lesüllyedni meg nem is akarok arra a szintre, mint egyesek.
2013. aug. 15. 22:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem azért nézel le másokat, mert nincs pénze a márkás cuccokra önhibáján kívül, addig szerintem nincs gáz.
2013. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jó neked... ha mindenki ilyen gazdag lenne. nekem is van egy kérdésem. miért nem veszel fel másik fajta ruhát? miért csak az apple kell? ha így folytatod, új politikusunk lesz... f*$*a
2013. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A válsz ott van a kérdésben. Ha érett lennél nem tennél fel ilyen kérdést.
2013. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia! Szerintem teljesen rendben vagy. Van stílusod és nem lehetsz egy üresfejű valaki, akinek csak a külső számít és a belső tulajdonságai üresek. Egyébként én is eléggé hasonló cipőben járok mint Te, bár én tőled kb. 5 évvel időseb vagyok. Én is Tommy Hilfiger cuccokban járok szinte kizárólag és szenvedélyem a politika (ilyen szakon is tanulok az egyetemen), illetve a koromhoz képest mindigis érettebb volt a gondolkodásom, amiből nekem is származott problémám a korombeliek társaságába való beilleszkedést illetően.


Szerintem maradj önmagad, ugyanilyen különleges ember, mint amilyen most vagy. Öltözködj ugyanolyan igényesen mint eddig és gondolkodj éretten továbbra is. Röviden külső (megjelenésbeli) és belső (gondolkodás, intelligencia, műveltségbeli) igényesség. Próbálj ismerkedni hasonló beállítottságú emberekkel és velük nagyon hasonló hullámhosszon leszel.

2013. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok csak én lány vagyok :)
2015. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!