Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnatok helyrerazni,...

Hogyan tudnatok helyrerazni, egy ongyilkossag otletevel eltelt 15 eves sracot?

Figyelt kérdés
A fiu 15 eves, es teljes depresszioban van, amiatt, mert egy csaj akibe halalosan szeremes latni sem akarja, es ami a legrosszabb az, hogy a srac magat okolja amiatt, hogy a csaj megvaltozott. Mar 4 eve kinozzak egymast! Konyorgom segitsetek! Hogyan udnam eszhezteriteni a fiut, hogy felejtse el a lanyt es az ongyilkossag gondolatat is, amikor o egyiket sem akarja kiverni a fejebol?!!! En 14 eves lany vagyok, es neki egy joo baratja!

2013. aug. 17. 00:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
a srácnak mindenképp el kéne felejtenie a csajt meg háát azt a hülyeséget h öngyilkos lesz mert ez baromság!! százszor jobbat találhat ez a fiú mint az a csaj aki miatt ezt akarja csinálni...de az a legfontosabb h állj mellette és próbáld arra ösztönözni h ne csináljon semmi hülyeséget (de sztem egy 15 éves fiú nem lehet annyira halálosan szerelmes h öngyilkos legyen) remélem tudtam vmennyit segiteni
2013. aug. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy tud halalosa szerelmes lenni, ezen en is meglpodtem, mikor tudatomban allt az, hogy menyire odavan a alanyert, aki csak csufsagol vele es lenezi. De nem akarja sehogysem elfelejteni, azt mondja hogy o ugyis az enyem kell legyen, mert maskepp nincs ertelme az eletenek.. Meg attol is felek, hogy mire jon a suli elhanyoja a tanulast..Nem tudom mit tegyek tanacstalan vagyok.. Mar mostanaban ki se ja a barataival..
2013. aug. 17. 00:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg kell vele értetned, hogy egy ilyen lány miatt értelmetlen ilyenen gondolkodni. El kell felejtenie, hagyja békén. 1-2 hónap és helyrejön. Fog találni egy 100x jobbat annál a lánynál.
2013. aug. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
barcsak ilyen konnyen menne :(
2013. aug. 17. 01:15
 5/11 anonim ***** válasza:
szia. a legjobb módszer, ha elijezted a pokollal. más ötlet nincs. vidd el evangélikusokhoz. nem vagyok hívő, én se hiszek semmiben. de ha nagyon komoly a helyzete ezt kell tenned. ha behitetik vele a poklot, tudi elgondolkozik rajta.
2013. aug. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vagy mutass bibiliát neki
2013. aug. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
O hivo, tisztaban van ezekkel a dolgokkal! :(
2013. aug. 17. 10:42
 8/11 anonim ***** válasza:

=.= Nem hiszem el h egy 15/f ennyire szerelmes legyen! De ha ez igaz, akkor vigyáz vele mert nem 100%-as az biztos és ki tudja h esetleg egy felindulásból nem bántana e téged is!

Bocsi lehet h túlspilázom, de nekem egyből ez ugrott be... DE tudja ezt egyáltalán felnőtt?

2013. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Abban az esetben ha a depressziót nem a betegségre értetted hanem arra h "szomorú" akkor nem hiszem h megtenné, illetve eléggé 0 embernek tartom azokat akik ilyeneket mondanak h felhívják magukra a figyelmet. Már ne is haragudj de eléggé ostoba dolog... Emberek ezreinek van szerelmi bánata akkor mindenki kösse föl magát? :D Az meg h mit kell ilyenkor csinálni már lerágott csont..
2013. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8-as valaszolo : Szerintem engem nem bantalmazna, amugy felnott az o reszerol nem tudja, fel elmondani a szuleinek csalodasat, mert szerinte nem ertenek meg ot. En csak anyukam velemenyet kertem mg ki errol, de o szerinte uy sem tenne meg, jo mondjuk szerintem se tenne meg (remelem) de attol meg jo tudni hogy masok mit gondolnak errol, es hogy hogyan oldanak meg. Koszi :)

9-es valaszolo: Nem azert mondja azt, hogy ongyilkos lenne, hogy a kozpontban legyen, hisz ezt csak nekem ondta, nem a tobbseg elott.. Akkor lehetne azzal gyanusitani, hogy a kozpontban let kedveert mondhatta, hogyha tarsasagban nyilvanitotta ezt ki, de mivel nem igy ellehet asni ezt a gondolatot. Egyebkent is meg, nem olyan nagy partiarc gyerek, visszafogottabb.

2013. aug. 17. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!