Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetek, hogy ne legyek...

Mit tehetek, hogy ne legyek egy nyomorult, akitől minden ember elfordul és szinte interneten éli az életét?

Figyelt kérdés

Kiskoromban nagyon rászoktam az internetes ismerkedésre, ez rögzült bennem, és így valahogy élőben már nem megy, nem nagyon megy odamenni egy idegenhez, akivel még sose beszéltem, és beszélgetni vele. 17 éves vagyok, és a társasági életem nulla alatt van. Egy ember nincs itt élőben a környékemen, aki hajlandó lenne egyáltalán elbeszélgetni velem, nem hogy haverkodni. Ezenkívül mintha már ránézésre elfordulnának tőlem az emberek, elkönyvelnének nyomoréknak valamiért, olyan érzésem van.

Többminden közrejátszhat ebben, pl. rosszindulatú ismerősök, akik elpletykálnak rólam dolgokat, amiket kitalálnak, meg ez, hogy élőben nem vagyok valami beszédes, meg még nem tudom mik. De itt a környékemen már teljesen elásva érzem magam, itt az emberek már utálnak, undorodnak tőlem, vagy mások lesz*rnak, és eszük ágában sincs velem megismerkedni.

Akikhez élőben odamegyek beszélgetni, elég undokok velem.

Talán a legjobb az lenne, ha elköltözhetnék az ország másik felébe, ahol teljesen új emberek között lehetnék, olyanok között akiket nem ismernek a régi ismerőseim, de erre semmi esélyem nincs egyelőre.

Tehetek itt a környékemen még valamit annak érdekében, hogy az emberek ne tekintsenek ilyen furcsa nyomorék senkinek, hanem normálisan tekintsenek rám, és hajlandóak legyenek velem ismerkedni?

Mit lehetne tenni?


2013. aug. 22. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
hihi nyomorult :)
2013. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak te érzed. Ne ülj a gép előtt hanem menj valamerre ,nem vagy már kis fiú. Gondolom suliba jársz ,mindjárt kezdődik az iskola és megint emberek között leszel. Gondolom vannak szomszédaid is beszélgess velük .
2013. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonlot elek at most

.ha gondolod irj.

2015. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!