Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szerezzek pénzt? 15/F

Hogy szerezzek pénzt? 15/F

Figyelt kérdés

- Szüleimtől kértem pénzt, nem adnak.

- Diákmunkát próbáltam szerezni, nem kaptam.

- Mehetnék ácskodni, kapálni vagy bármi, de nem falun lakom, hanem a belvárosban, itt nem lehet.

- Elmennék egy tanyára is, hogy rendbe tegyem a földjét valakinek, de ahhoz távolsági busz kéne, ami plussz pénz.

- Vállalnék bármilyen munkát, szórólaposztogatástól a bodzaszedésig, de egyszerűen nem kapok.


Egyedül karácsony/névnap/szülinap, amikor kapok valamennyit, de az is messze van még. Abból fogok majd spórolni mostantól, de bakker.. hogy szerezzek pénzt??


Zsebpénzt se kapok, meg semmit. Csak van valami mód rá.



2013. aug. 26. 23:32
 1/10 rozunlan válasza:
76%
16 év alatt nem is fogsz munkát kapni semmi képpen sem.... Szóval kb így sehogy a te helzetedben, hacsak a szülők nem ajánlanak pénzt nagyobb, nehezebb munkákért
2013. aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Olyat ne írjatok, hogy sehogy.

Biztos, hogy valahogy lehet, akkor már inkább ne írjatok semmit, ez a világ olyan hatalmas, nem létezik, hogy 15 évesen valaki ne tudjon pénzt szerezni.


Meg nem arra gondolok, hogy eladok könyveket, meg filmeket, stb, meg nem szopok le senkit, szóval.. várom az ötleteket.

2013. aug. 27. 00:11
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Gondolkozz el azon, mégis miben jobb egy 15 éves "munkavállaló" egy idősebbnél! Most hirtelen egy dologra tudok gondolni: TALÁN kisebb a fizetési igénye. Bár ez sem igaz, te nem vagy rászorulva a munkára, nem halsz éhen, ha nem mész el rabszolgaként robotolni. Tehát ha nem fogalmazódik meg az agyadban egy világmegváltó találmány ötlete, vagy nem vagy valamilyen különleges képesség/adottság/tulajdonság birtokában, akkor nem nagyon fogsz pénzt keresni.


(Azt amúgy megnézném, ahogy egy 15 éves "ácskodik". Meg azt az idiótát, aki ezt engedi.)

2013. aug. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ismerősöknél lehet ebbe a korba érdeklődni. Ha mást nem a jelenlegi pénzedből kezdj el ügyesen tipmixezni, ahhoz csak jó érzék kell, meg rengeteg focis tapasztalat, de abból láttam már olyat aki 500 forintból 120 ezret csinált, aki nem hiszi még linket is küldök!
2013. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Áh, a tippmixet kihagyom inkább, az ő szabályaikkal nem lehet nyerni. Vagy ha lehet, nagyon nehéz.

+ nem nagyon nézek focit.


Van ismerősöm vidéken, aki 15 és ácskodással keres pénzt magának..


Csak van valami mód rá.

2013. aug. 27. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Az ismerősöd is biztos valami ismerősénél dolgozik. Egyébként én is hasonlóan vagyok. A szüleink eltartanak, minek is a pénz. (Persze én is el tdnám költeni)

Még az a lehetőség van, hogy eladod pár felesleges cuccodat.

2013. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

15 éves koromtól dolgozom, mert ncins más módja az életben maradásnak. De most 19 évesen keresek munkát, és nem találok sehol, mert diákokat vesznek fel inkább,holott nekem van tapasztalatom, senkit nem érdekel, mert egy diák után nem kell annyit fizetni.


Úgyhogy amíg anyádék eltartanak, szerintem ne akar munkát keresni, mert így azoktól veszed el a lehetőséget, akiknek tényleg szükséges mert nem él meg.

2013. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Tanulj mert hülye maradsz.
2013. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bmw-525 válasza:
17%

Annyira sok a tudatlan

A diákok több pénzt kapnak mint a minimál béresek

A munkáltatónak kevessebb adót kell utannuk gizetni naná hogy inkább diákokat fog alkalmazni.

U.i. probalj meg menny el pujkazni az igaz nagyon piszkos melo de jol meg is fizetik!

2015. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
pujkazni?
2015. jan. 13. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!