Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnek ferfiasabb?...

Hogyan lehetnek ferfiasabb? 17 eves vagyok es nagyon noiesen viselkedem masok szerint. amugy melegnek nez a fel varos, es ezt nem akarom, ezert orulnek ha valaki segitene?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
alaptalan a feltételezésük miszerint melegnek tartanak?
2013. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen.. mivel nem vagyok z csak noies mozdulataim vannak alitolag !!!
2013. aug. 30. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak akkor lesz jobb, ha elköltözöl, de azért ne add fel a reményt. Kezdj el gyúrni, és figyeld magadat, hogy hogyan is viselkedsz, mozogsz. Esetleg kérdezz meg valakit, hogy pontosan mi a nőies benned.
2013. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xeniah ***** válasza:
A leglényegesebb, hogy te magadról tudd, hogy férfi vagy, és még csak gondolatban se adj helyet annak, hogy "mi van, ha tényleg meleg vagyok?". A mozdulataidra, amit kritizálnak, odafigyelhetsz, és megpróbálhatod tudatosan megváltoztatni. Egyébként vannak "nőiesebb" kiállású férfiak (nem melegek!), akikben a nők számára pont ez a vonzó, hogy nem keménykötésűek, hanem gyengédek.
2013. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaa, én például imádom a finom férfiakat, fiúkat, olyan édesek... De ha valakire mindig azt mondják, hogy meleg, az már nem fog bejönni, akármi is az igazság.
2013. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!