Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szokjak le a gépezésről,...

Hogy szokjak le a gépezésről, játékokról?

Figyelt kérdés

Sokat szoktam gépezni,játszani rajta,ha nincs dolgom,de lehetne jobb is.. pl. kicsit csajozgatni meg ilyenek,kitűnő-jeles voltam mindig,de már félek most hogy mi lesz idén mert 9. osztályba megyek..és kb. 4-kor,5-kor érek haza,és elvileg 3-4 órákat kell tanulnom,mivel a megye legerősebb gimnáziuma..

Látom én hogy semmi haszna az egésznek a való életben,de hiába,valahogy muszáj lesz leszoknom róla,de akkor meg hiába vettem most egy új gépet direkt játékokra..

Eddig is beosztottam az időmet suli közben,remélem ez nem változik idén sem!!

Legkönnyebb módszer?Töröljem le a játékokat?

De akkor meg ott van,hogy van egy csomó jó játék amit ki lehetne pörgetni,vagy csak néhány játékkal játsszak akkor ha nincs más dolgom,vagy hétvégén,szünetekben?


2013. aug. 29. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
igen, töröld le a játékokat, keress valami hobbit, ami sok idődet elveszi és lehetőleg élvezed is. nagy önuralom kell hozzá, én is kocka vagyok de nekem még nem sikerült leszoknom róla, szóval neked sok sikert :D
2013. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Add el a gépet.
2013. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Találj egy időigényes hobbit. Példának okáért gyárts faból vasszöget!

Na de komolyra terelve a szót hétköznap 1óra hétvégén max 2.5 óra elég is talán. De menj el inkább a haverokkal beszélgetni egy héten kb 1x vagy 2x :D

Egyébkènt csinálhatod azt is hogy ha rossz a biciklid akkor kicsit *tuningold fel* apránkènt elég! Levakarod a matricákat,lekaparod a festéket, kb 2-3 ezer forintért veszel alapozós festéket és fehér festéket :) Veszel rá egy kormányt stbstbstb. ez lehet hogy mind sok pénzbe kerül de egy jó hobbi és a végén lesz egy gyönyörű városi bringád. ohh talán sokat áradoztam a biciklikről :D sok sikert

2013. aug. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!