Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az égő házból kit vagy mit...

Az égő házból kit vagy mit mentenél ki?

Figyelt kérdés

Nagy a tűz, már csak egy helyre juthatsz el ezek közül:


1: a háziállatodhoz aki a szobában van bezárva (kutya, macska, akármi)

2: a szomszéd kisfiához akit egyébként csak látásból ismersz

3: a táskádhoz amiben benne van a bankból felvett 1millió forintod


Válasszatok szigorúan csak ezekből! És komolyan! :)


2009. nov. 1. 20:11
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

De a házban 2 család lakik... na mindegy, gondolom a kérdés lényegét sikerült megérteni azért mindenkinek:D


Én a macskáimat menteném egyébként.

2009. nov. 1. 21:19
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd kisfiú nyilván nem az én házamban van. Így marad a macskám, és miután őt felkaptam, kifelé a táskát is magamhoz venném, mivel az ajtó mellett tartom.
2009. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Háziállataim. Bár mind a 10-et kicsit nehéz lenne.
2009. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
A háziállatom, gondolkodás nélkül.
2009. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
a szomszéd gyereket mentené a tűzoltó, így én a kutyámat.
2009. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
A háziállatom, ha van még idő akkor felkapom a pénzt is. És ha még mindig van idő, akkor a szomszéd gyerek helyett pedig a kedvenc ruháimat. :D De ha a ruhát nem lehet választani, akkor a szomszéd helyett inkább próbálom megnyugtatni a kutyusomat.
2009. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

A házállataim, akik nagyon és hoznám a pénz vagy mondanám azb egyiknek hogy hozza, mert szépen meg vannak nevelve. Egyébként pont ezért vannak kennelben a kutyáim és kertben a macskám. :D

Idegenek nem érdekelnek (attól még hogy valaki a szomszédom, még nem ismerős mindenképp). Nem akarok hős lenni, a házat nem én gyújtottam fel, szóval nem miattam maradna ott, vigyázzanak rá a szülei, mi közöm van hozzá? Az állataim évek óta velem élnek, volt amelyik meg is mentett már, szeretem őket. Nem tenne boldoggá, hogy ők ugyan meghaltak, de legalább él valahol egy kisfiú aki nem. Amúgy sem szeretem a gyerekeket.

2009. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
91%
Én berúgnám az ajtót, hogy szaladjanak a dögök, kifele fognám a millát, majd a szomszéd GYP-s Pistikét a hónom alá csapnám és futás a pics@ba! :D
2009. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
22%

Természetesen a szomszéd gyereket menteném ki.


Egyébként teljesen megdöbbentem, hogy milyen világban élünk. Az emberek többsége többre értékel egy háziállatot mint egy gyereket? Remélem ez valami vicc... Ha mégsem, akkor remélem ezek az emberek soha nem kerülnek olyan helyzetbe, hogy valaki a gyerekük élete helyett egy kutyát ment meg. Pedig a válaszokat elnézve ez könnyen előfordulhat.

2009. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
80%
Elnézést, hogy nekem semmit nem jelent egy idegen ember/gyerek. Úgy is van elég gondom, másokét nem viselem magamon. Az állataimmal viszont együtt élek, jóban-rosszban, mentettek már meg, szeretem őket. És nem érdekel mi lenne a "helyes". Nekem az a helyes ha a szeretteimet mentem ki. És egy idegen ember semmiképp nem a szerelmem. Attól még, hogy mi lejöttünk a fáról, még nem vagyunk értékesebbek, mint az állatok. És ugyan jobban szeretem az állataim mint a legtöbb embert, de én legalább kutyaként kezelem őket, hozzértően, nem úgy mint mások akik ugyan nem szeretik annyira, de nassoltatják, ágyban altatják, kinyalják a s*ggét és állatkínzásnak tartják a nevelést. Én nem akarok hős lenni, és csak békében akarok élni a szeretteimmel.
2009. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!