Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek rossz a zene amit...

Szerintetek rossz a zene amit csináltam?


2013. szept. 3. 17:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
IGEN!!!!
2013. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi ! :)
2013. szept. 3. 18:04
 3/14 anonim ***** válasza:
hát nekem nem jön be, se ez a fajta szöveg se a rap, de úgy ebben a műfajban elmegy.
2013. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem ! Örülök, ha "elmegy" mert nem vagyok rapper, szóval első próbálkozásom volt. Szóval ha valamennyire "hallgatható" az már dícséret nekem ! :D
2013. szept. 3. 18:34
 5/14 2xSü ***** válasza:

Nos. Maradjunk annyiban, hogy van hova fejlődni.


Az aláfestő dallam kissé – hogy is fogalmazzak – esetlen. Néha apró ritmusproblémák is vannak. A beszédnél ki lehet venni egy kis tájszólást, ami nem hat túl jól. A szöveg ritmusa is lassú, sablonos, ha csúnyán akarnék fogalmazni: ötlettelen. A mondanivaló is eléggé profán, szinte már közhelyszerű. Sőt még lehet vele vitatkozni is. Pont a divat követést kritizálod, holott te is tulajdonképpen egy divatot követsz, csak más divatot. Jó, persze egy bizonyos szintig nem is lehet nem követni valamit, de a dalban történő megközelítés, mondjuk azt, nem jár meg túl nagy mélységeket.


Nem akarom kedvedet szegni sem persze, de tényleg van hova fejlődni. Ha tényleg ez az első, akkor ahhoz mérten nem is rossz.

2013. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, nem a legjobb:S:S
2013. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
versírásban jó vagyok, ezt összedbtam 20 perc alatt, hogy kipróbáljam milyen enne ha rappelnék. Igen kicsit közhelyes, és átlagos a téma. A divatot kritizálom, de én nem követek semmilen divatot. rap és rap között van különbség. Tájszólásom nem hiszem hogy van, esetleg artikulációs gondok ! :D sokszor nem tudom milyen hagsúllal mondjam a szavakat, és igen tényleg kicsit sablonos a rap üteme is, nincsenek nagy változatosságok ! Minden esetre köszönöm az építő kritikát (az ilyet nagyon szívesen fogadom, ha normális építő kritikát kapok, nem csak mocskolást). Egyébként verseket írtam idáig, arról azt mondták, hogy nagyon nagy tehetség vagyok, de a rap és az írás összefügg (ha intelligens rapről van szó), de a rap azért eléggé eltér... :D Sokat kéne gyakorolnom, soskzor nem tudom milyen hansúllyal mondjam, mert ha "dallamosan" rappelek, az túl lágy (a hangom). Ha túl keményen, akkor nicns dallama és túl robotos... Szóval igen van mit fejlődnöm bőven.
2013. szept. 3. 19:14
 8/14 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=dLUMMa9zpl4


Ez a másik számom, ez 2 napja készült, egyenlőre ez a kettő van, ennek van mélyebb mondanivalója. Ebben vannak más rapelések is, kicsit változatosabb, de nagyon negatív szám. Oké ez sem egy csúcs minőség... fogalmam sincs képes lehetnék-e ennél jobban rappelni. Nem tudom honnan meríthetnék ötleteket. a szövegírás megy, ha akarom sokkal keményebbet is összedobhatnék, de a rapelésről semmi videót nem találok, ahol tanácsot adnának.

2013. szept. 3. 19:20
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem qurva jóóó :)) meg a szöveg is megállja a helyét,sajnos teljesen igaz amitrappelsz :)) csak igy tovább,hajrá!
2013. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :) Első pozitív kritika idáig ! :D
2013. szept. 4. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!