Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok, képesek lennéte...

Mit gondoltok, képesek lennétek valakivel járni, aki mozgássérült?

Figyelt kérdés
Ha emberileg szimpatikus nektek az illető, akkor a mozgássérültsége ellenére járnátok vele?
2009. nov. 3. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
tudom hogy gusztustalan dolog de őszinte vagyok ; nem tudnék :S tudom h szörnyű kimondani de nemtudnék :(
2009. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Ez baromi nehéz dolog. Van a körneyezetemben egy lány akinek mozgássértüét a barátja. Nincs rá jöbb szó, imádja a fiút, már 2 éve.
2009. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
En siman!Persze csak ha tudunk szexelni.Akkor semmi problema nem lenne.
2009. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esely hogy felépüljön? Amúgy lehet , ha nagyon tetszik .
2009. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Persze. Ez legyen a legnagyobb hibája. És gondolom önimádó vagy követelőző sem lenne.
2009. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
sima ügy, én se mozgok sokat, attól hogy tudok
2009. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

kövezzetek meg de én nem tudnék nagyon rossz ez kimondani de nekem olyan furcsa lenne:(

nem kell majd lepontozni:)

2009. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A férjem is mozgássérült volt,és 30 évig éltünk együtt egy jó házasságban.

Aki pedig nem tudna vele élni,az gondoljon arra,hogy lehet akár már holnap ő is mozgássérült! Eleshet az utcán,elütheti egy autó stb,Akkor őt is hagyják magára,hagyja ott a párja? Már nem ugyanaz az ember,mint előtte volt?

2009. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Félre ne érts!!!!Nem okoskodni akarok!!!!

A kérdés az hogy képesek lennénk e járni egy mozgássérültel???Nem az hogy a Párunkal maradnánk ha esetleg ne adj isten lebénulna????Mert azért az szerintem megint egy másik dolog!Mert Öt "már szeretjük",vele maradnánk értelemszerüen és szerintem a válaszolók 99%-a is!De én személy szerint és szerintem azok akik azt irták hogy nem járnának "beteg" emberrel fel se figyelne egy mozgássérült fiúra/lányra!

2009. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
igen
2009. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!