Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van az, hogy aki egy...

Miert van az, hogy aki egy kicsit teltebb, koverebb annak nagyobb az onbizalma mint egy vekony, karcsu lanynak?

Figyelt kérdés
Ezt mar tobbszor is tapasztaltam a kornyezetemben(es magamon) es nem ertem h mitol van...
2009. nov. 4. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a vékony...
2009. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen:O
2009. nov. 4. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Ő pont ugyanígy tenné fel a kérdést, csak fordítva!

Ha ez számodra nem bizonyíték, akkor semmi:)

2009. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én ennek pont az ellenkezőjét tapasztalom.
2009. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennek oka lehet, hogy mivel több dícséretet kap, magabiztosabb, több sikerélmény éri ilyen téren.

De ennek a cáfolására mondom, hogy az is nagyon rossz, ha csak a tested látják, de a belsőd nem.

2009. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem függ attól hogy milyen a külsőd... talán annyiban, hogy aki úgy gondolja magáról hogy a szépségével nem sokra fog menni, akkor inkább megpróbál a belső tulajdonságaival kitűnni a többiek közül, többször megdicsérik stb.

DE pl ha valaki táncol, akkor is azt mondják hogy nem az számít milyen tetse van hanem hogy hogyan használja, és ez tényleg igaz

2009. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én és ezt tapasztaltam már elég sokszor :)
2010. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!