Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a külömbség a got és az...

Mi a külömbség a got és az emo között?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Én mint kívülálló úgy veszem észre hogy az emo divatmajmokból áll, de a gothok tényleg komolyan gondolják. Ráadásul sokkal értelmesebbek is.

Ráadásul a gothban ki van emelve a férfiasság/nőiesség.

Ezzel szemben egy emosrol első ránézésre nem derül ki hogy fiúról vagy lányról van szó.:D

2009. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Az emos hangoztatja, hogy ő emos, mert azt hiszi, hogy ettől ő egyéniség. A goth meg annyira különc, hogy ha megkérdezed tőle, hogy gothnak tartja-e magát, akkor csak a vállát vonogatja, hogy nem igazán tartozik ő semmilyen társulatba.
2009. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

emo = b*zi

goth = nekrofil

2009. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Azokat kell alaposan ledarálni akik így gondolják!

Kérdésre válaszolva:

A Gothosok között sokkal több a komolyság.Az Emo meg egyáltalán nem létezik mint kultúra,csak mint divat.

Talán egynéhány kivétel.

Nem vetted még észre,hogy az állítólagos Emos csajok a legnagyobb plázacicák?

Mielőtt egy nagyon értelmes benyögné,NEM az ""emosok"nem vagdossák az ereiket!Max felvágni tudnák,de akkor három méteres sugárban lövellne a vér és azonnal megpurcannának.

Amúgy meg a média azért már csak felfigyelt volna egy országos méretű önvagdosásra meg öngyilkosságra nem?

2009. nov. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én állítólag goth vagyok, de nem érzem magam annak. Talán tényleg nem vagyok az, mert a nekrofília nem vonzz egy kicsit sem (viszont szívesen ledarálnám az ilyen elfajzott kis g*ciket mint 23:21 és 23:22)
2009. nov. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
A nekrofília nem stílus kérdése agyatlan válaszolók.
2009. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyszer egy goth azt mondta:


"A külsők megdöbbentő, vadnak, neveletlennek nézünk ki, pedig az igazság az hogy jobban megvagyunk nevelve mint néhány ember de az igaz hogy máshogy nézzük a világot...komolyabban és tisztelettel"


szerintem ez a néhány sor mindent elmond arrol hogy milyenek a gothok...legalábbis nekem :D.


Az emo meg...hát még eggyel sem találkoztam aki ilyen mélyenszántó gondolatokat mondott volna nekem :D


Goth vs. Emo


Goth - nem siránkozik a dolgokon, elfogadja

Emo - nyavajgos, túlérzékeny


Goth - nem várja a halált de elfogadja

Emo - nem félnek a haláltól sőt várják is, mert nem tudnak a rossz dolgok felett túllépni


Goth - érdeklik a vámpírok, a misztikus dolgok

Emo - "meg akarok halni"


Goth - gyakori köztük a nagyon jó rajzos és szerintem nagyon jo verseket is írnak

Emo - "meg akarok halni"



hát kb. ennyi a különbség :D

2009. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
cöhh... azért, mert a goth stílus régebbi, elfogadottabb... nem is tudjátok mi az az emo. abban is van igaszság, amit eddig mondtatok, de az a pózer emokra vonatkozik, akik csak divatból emok, azt sem tudják mi az.
2010. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!