Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Dragonballz -nek milyen...

Dragonballz -nek milyen hatása lehet a személyiségfejlődésre? 28 / f

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert 17 éves koromban kezdtem nézni a sorozatot, és kb. 1 év alatt teljesen internalizáltam az egyik karatker személyiségjegyeit: kid buu... ez elég gáz, mai napig része a személyiségemnek, és egyszerűen nem tudok megszabadulni tőle. Főleg akkor jön elő, és nem tudom kontrollálni, ha fizikai munkát kell végezni ami megerőltető. Na akkor nem bírok magammal... de máskor is elő szokott jönni, ha nagyobb nyomás alatt állok, vagy ilyenek. Az előjön alatt azt értem, hogy ilyenkor megváltozik az érzékelésem, és a fáradtságot, és a fájdalmat elkezdem élvezni...és még többet akarok belőle, miközben úgy érzem hogy soha nem fáradok el :) Az arcom nem torzul el - csak néha, kicsit olyan kid buus vigyor ül ki rá...huh. Ez gáz szerintetek? Meg fogok szabadulni valaha is tőle?

2013. szept. 26. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Egy kissrác már egyszer leugrott a tizedikről, mert elhitte, hogy ő is szuperhős
2013. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat segíthet abban, ha pl. edzel, kondizol vagy kitartasz valami mellett. :) Ők is azért edzenek, hogy ők legyenek a legjobbak... :)
2013. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezt az egészet szerintem csak bebeszéled magadnak. Például én sem vagyok vegita, mert felfelé szelézem a hajam, egyszerűen így tetszik. A fizikai munkát senki se szereti, és ez érthető, bár nemtom a dühöngésnek mi értelme?! Ez van ezt kell szeretni.
2013. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha Kid Buu része a személyiségednek, akkor Ubuu is, aki Kid Buu reinkarnációja...használd Ubuu-t, képes vagy rá...:)


üdv

28/F

LastOne.Left

2013. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, láttam a battle of gods-t és nagyon jó! Bills személyisége nagyon megkapott :)
2013. okt. 4. 14:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!