Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék híres?

Hogyan lehetnék híres?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szeretnék híres ember lenni, lehetőleg világhírű...


Azt előrebocsátom, mielőtt bármelyikőtök azt javasolná: "kerülj be egy valóságsóba, vagy menj el a Megasztárba", nem celeb akarok lenni! Hanem híres ember, aki valami fantasztikusat alkotott életében, és ezért méltán emlékezik rá az utókor. Másrészt jó lenne, ha az én nevem ugrana be elsőre mindenkinek, ha majd bárhol a világban magyarokról beszélnek.


Sokat gondolkoztam már, milyen területen lehetnék híres, végül is részemről bármi szóba jöhet. Lehetnék például rocksztár, de olyan, aki tőzsgyökeresen megváltoztatja a világ zenei ízlését és új stílust teremt, ahogyan hajdanán Elvis vagy a Beatles tette. "Legendás" szeretnék lenni, és klassz lenne, ha majd úgy beszélnének rólam, mint egy szerteágazó műfaj (mint napjainkban a rock) "alapítóatyja". És olyanokat mondjanak később befutatott nagy zenészek, hogy "a legnagyobb hatással Kovács Lajos zenéje volt rám, miatta lettem zenész, az ő zenéin nőttem fel" stb. stb. (Most csak mondtam egy nevet, persze nem így hívnak.) Aztán halálom után az egész világ sírjon, több millióan imádkozzanak a lelki üdvömért, és mondják azt rám évtizedekkel később is, hogy amit tettem, az egyszeri és megismételhetetlen.


Vagy lehetnék tudós, akinek a neve fogalom, és akinek nemcsak valami hatalmas elmélet vagy találmány fűződik a nevéhez, hanem aki egyszersmint népszerű. Olyanra gondolok, mint Einstein, és valóban klassz lenne, ha egyszer már nem őt azonosítanák a zsenialitással, hanem engem. Nem azt mondanák, hogy "született Einstein", meg hogy "én egy Einstein vagyok", hanem hogy "született Kovács", meg hogy "én egy Kovács vagyok".


De annyi minden lehetnék még: világhírű színész, labdarúgó, író, fizikus, énekes, filozófus, tökmindegy. Lényeg, hogy híres legyek, "legenda" legyek, fogalommá váljon a nevem, intézményeket nevezzenek el rólam, példakép legyek, a gyerekek utánozzák a hajviseletemet, minden kamasz vágya legyen, hogy olyanná váljon, mint én.


Hogyan fogjak hozzá?


2009. nov. 7. 00:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%
Hát abból akarj híres lenni amiből jó vagy...
2009. nov. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%
Íratkozz be egy legenda,és híresség képző iskolába:)
2009. nov. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy hány éves vagy?
2009. nov. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Hát ööö... 27. :)
2009. nov. 7. 00:50
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Sztem tedd fel a kérdést (persze nem ezen az oldalon :) ), hogy hány híres emberről tudunk, aki úgy kezdte, hogy híres akart lenni, vagy legalábbis valami nagyot akart alkotni. Sztem ez így nem megy, de persze nyugodtan cáfold meg :)
2009. nov. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Tényleg, nem is lenne rossz, ha lenne egy ilyen iskola, legenda és hírességképző, akár tandíjat is kérhetnének, de utána rögtön állást is biztosítanának!
2009. nov. 7. 00:57
 7/36 anonim ***** válasza:
80%
és mihez értessz ? :DD
2009. nov. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
80%
hát akkor alapíts egy legenda és híresség képző iskolát, az tényleg tök új lenne!
2009. nov. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Lakatos vagyok... amúgy meg úgy igazából nem nagyon értek semmihez, ez is a probléma...
2009. nov. 7. 01:03
 10/36 anonim ***** válasza:
87%

Írj könyvet ezekről az elmebeteg hiperönző vágyaidról, hogy jobb legyél mint einsteint meg többezren sirassanak...

A végén még tényleg díjaznák is, a díjosztók buknak az ilyen szrságokra, ott van pl az elmebeteg nő naplója(film)...

2009. nov. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!