Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Anyám szerint kezdek depresszi...

Anyám szerint kezdek depressziós lenne. Valóban?

Figyelt kérdés

tegnap kaptam meg tőle, hogy soha nem megyek sehova, nincsenek barátaim, állandóan csak a szobámba gubbasztok, nagyon változékony a kedvem, látja rajtam, hogy nem túl kerek a világ. meg hogy szedjem már össze magam, mert látszik h nem szeretek suliba járni és semmi nem érdekel ami eddig érdekelt.


szóval... nekem csak haverjaim vannak, konkrét barátaim nincsenek mert már nem látom értelmét. aki volt barátom az átvágott, állandóan hazudozott, volt olyan aki konkrétan az életemet akarta tönkretenni. a csalódások miatt úgy érzem, hogy ha eddig ilyen barátaim voltak akkor ellenségekre nincs is szükségem, így inkább csak haverkodom.


nem tudom... ha kérdés van írjatok, nem tudom mit írhatnék még


L18



2013. okt. 1. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem depresszió, de nagyon jó úton haladsz felé.
2013. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy depressziós vagy-e nem azon múlik, hogy barátaid vagy haverjaid vannak-e. Te mit gondolsz? Általában milyen a kedved, jó vagy rossz? Mikor mosolyogtál vagy nevettél ŐSZINTÉN utoljára? Reggel amikor felkelsz, látod értelmét egyáltalán hogy kikelj az ágyból? Szeretsz élni? Ha ezeket őszintén megválaszolod, abból már lehet tudni. :)
2013. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát... az ágyból legtöbször ki sem kelnék... az életnek magának nem látom értelmét, főleg nem az enyémnek. a kedvem tényleg elég gyorsan tud változni. egyszer fent, máskor lent de van amikor ez 5 percenként változik. szoktam nevetni de azt nem tudom megmondani mennyire őszintén
2013. okt. 1. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:

mmmmmmm....

voltál már ezzel szakembernél?

2013. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem
2013. okt. 1. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Pacsit ide! Mondjuk én 20 vagyok, ettől még szánalmasabbnak érzem magamat.

Igazából a barátaid mindig is az ellenségeid voltak, vannak, és lesznek. :D Ezt el kell fogadni.

És igen, kezdesz depressziós lenni! Természet anya pedig rá is tesz, itt az Ősz! Jeeej!

A barátokra, haverokra ne stresszelj rá, azok úgy is mindig változni fognak.

No de a pasi kérdés más dolog.. Én ezen buktam el, és emiatt vagyok nyakig a káposztalében.

Egy ember képes minden problémádat, minden kétségedet és szomorúságodat elmulasztani. Ez pedig egy férfi. Miatta minden nap legszívesebben kirepülnél az ágyból.

Nem akármilyen férfi természetesen, én most a szerelemről beszélek. Ami olyan, hogy minél kevésbé keresed, annál biztosabb, hogy megtalál.

Velem meg az a baj, hogy szerintem az elmúlt 3 évben csak erre voltam rá stresszelve. Már eljutottam arra a szintre, hogy álomhajóban utazok. Reménytelen vagyok. :D


Nem kell minden búval rögtön pszichológushoz futni. Az emberek nagy része meg tudja oldani magától is a problémáit. Hallgass vidám zenéket, olvass, táncolj! Ha van háziállatod akkor fordíts rá több időt, beszélgess anyukáddal, ha tudsz keríteni valami havert mennyetek el jó nagyokat sétálni, próbáld meg kibeszélni magadból a bajaidat.

Ha a testedben jól érzed magad, az kivetül az arcodra. Ha ragyogsz, akkor többen mennek oda hozzád, bizalmasabban fognak kezelni, és a férfiak is jobban megnéznek.

2013. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
érdemes lenne beszélni valami szakemberrel, vagy mit lépjek? fogalmam nincs...
2013. okt. 10. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!