Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ritkán van olyan nap, hogy ne...

Ritkán van olyan nap, hogy ne kapcsolnék gépet, kocka vagyok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem reggel az az első dolgom, hogy bekapcsolom, ha esetleg éjszakára kikapcsoltam. Ha van olyan nap, hogy be sem kapcsolod, akkor nem vagy akkora kocka. 2 éve lakom ebben a házban, de még sosem ültem a kanapén vagy a fotelban, mindig csak a gép előtt. Ez az igazi kockulat.
2009. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát ha egész nap azt csinálod akkor kocka vagy:)mint én xd
2009. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát nem egész nap naponta olyan 3 órát+hétvége
2009. nov. 10. 17:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Hehe. Nekem nem múlik el nap, hogy ne kapcsoljak gépet. Ha szüleim nincsenek otthon akkor reggel bekapcs, néha szusszanok, eszek, pihenek és közbe is megya gép reggelig. de volt olyan is hogy 2 napon át nem keltem fel kb :D.

Szerintem amig nincsenek "elvonási tüneteid", nem vagy kocka. :D Nekem vannak.:D

2009. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

napi 3 óra?:D

nekem éjjel-nappal megy a gép,az ágyamból gépezek...reggel a monitort hamarabb kapcsolom,mint ahogy a szemem nyilik...

ha szenved a net,szenvedek énis...

te még nem vagy kocka...

2009. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
örülök :)
2009. nov. 11. 19:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem napi 1 óra. De attól függ mennyi ideig gépezel és az, hogy miért. ( pl: munka, tanulás, böngészés, zene, JÁTÉKOK :) Az a kocka aki az összes szabadidejét a gép előtt tölti. Aki csak melózik vagy tanul az rá van kényszerülve.
2009. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A számítógép mára az életünk szerves része lett, ezen keresztül informálódunk, kommunikálunk, tanulunk, kikapcsolódunk, társas életet élünk, kapcsolatokat ápolunk... Úgyhogy szerintem nem árt újraértelmezni a kockaság fogalmát. Addig, ameddig a személyközi kapcsolataid nem szenvednek károsodást, szerintem rendes szinten van a számítógéphasználatod. Erről nem írtál mondjuk. :)
2009. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem sincs nagyon kikapcsolva. Ha nicns net megőrülök, bezárva érzem magam, mert elvesztettem a LEHETŐSÉGET, hogy elérjek valakit/valamit.

Ha viszont megyek valahova nyaralni, vagy fesztiválozni, akkor egyáltalán nem hiányzik hetekig. Csak ha otthon vagyok.

I'm not a geek :)

2009. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményetek:)
2009. nov. 12. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!