Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak apa megcsalná...

Mit csináljak apa megcsalná anyát?

Figyelt kérdés
Ma beleolvasgattam apám üzeneteibe fbn és beszélget több napja már egy csajjal és szerintem megcsalja anyát szerintetek mit tegyek?

2013. okt. 13. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

hány évesek a szülők, és Te hány éves vagy?


függ a válaszodtól, de szerintem apádat kéne megkérned, hogy ne tegye... vagy hallgatnod kell

2013. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 13 apám 48 anya 40 de ha szólnák neki biztos hogy le tagadná vagy valahogy meg kéne tudni mi van közöttük nem akarok családi botrányt segítsetek légyszíves mit tegyek?? :(
2013. okt. 13. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:

talán hallgatni többet ér... egyébként pontosan tudom miről beszélsz sajnos.. de rég volt és még mindig együtt vannak, szóval nem feltétlen jelent családi széthullást a dolog

apád kapuzárási pánik környékén van és olyankor a férfiak (akikre amúgy sem túl jellemző az átfogó gondolkodás:D) hajlamosak nagyon meggondolatlanokká válni... sajnos

ha valahogy apád tudtára adod, hogy tudsz a dologról, akkor persze, hogy le fogja tagadni.. nem is az a cél, hogy felvállalja és bocsánatot kérjen... az a cél, hogy elgondolkodjon, és visszatérjen anyádhoz..

nem tudom hogyan lehetne kivitelezni a nagy szembesítést, de ami biztos az az, hogy úgy kell előadnod, hogy lássa, neked baromira rosszul esik!


vagy hallgatsz mint a sír és reménykedsz, hogy egyszeri dologról van szó


vagy ha van hozzáférésed a fbjához, egyszerűen töröld a nőt, meg az üzeneteket.. úgy apádnak is egyértelművé fog válni, hogy kitudódott a dolog, de valószínűleg nem fog balhézni, elvégre vaj van a füle mögött, inkább csöndben marad.. és így lehet, hogy átgondolja a helyzetet..:)

2013. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj a nőnek fb-n, hogy szálljon le apukádról, ne akarjon nős, családos ember kapcarongya lenni...
2013. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ahogy egyre jobban figyelek apámra már nem az első eset ha ebből indulok ki! további tippek jól jönnének kérlek szépen segítsetek
2013. okt. 13. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj a nőnek, de apukád nevében (ha meg tudod ezt oldani) valami olyasmit, hogy "hagyjuk ezt abba, rájöttem, hogy szeretem a feleségemet, sosem hagynám el miattad a családom, többé ne keress" aztán gyorsan töröld kimenők közül ezt az üzit ;)
2013. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyukád nevében írd: Megkopasztalak te ri banc, ha még egyszer a férjemre nézel.


Csak ennyit, röviden.

2013. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

anyudat ne vedd bele a dologba! akkor perpatvar lesz, ha megtudja! nem vagyok a titkolózás híve, de ez a kegyes tudatlanság, ami jobban tesz anyudnak is, és a család békéjének is!


azt valaki írta, hogy apud nevében írj a nőnek, hogy "a családom fontosabb! a feleségem és főleg a kislányom".. vagy valami ilyesmit, de a lényeg, hogy legyen benne kiemelve, hogy a lánya.. és ne töröld.. mert az üzenetet ugyan a gépen a nőnek írod, de igazából apádnak... ha meglátja tuti elgondolkodik.. mert ezzel egyszerre rászólsz, de sokkal inkább jelzed, hogy ezzel árthat Neked is.. meg hát biztos szeret:)


ha törölnéd az üzit, akkor a nő úgyis reagál rá, és akkor apád simán értetlen lesz, hogy ő nem írt ilyet, meg nem is látja a nyomát... de ha nem törlöd, apud is megkapja az üzenetedet:) a többi meg rajta és a nőn múlik, én bízom benne, hogy menthető:)


és ezek után amúgy arra is koncentrálnod kell, hogy mondogasd otthon, hgoy elmehetnéntek családilag nyaralni meg ilyesmi, ahol apud együtt lehet anyuddal.. és akkor Te szépen elmész, nem zavarod őket, és esetleg fellobban a romantika és akkor jóságvan:) merthogy a megcsalás egyik oka a párunk nemtörődömsége, és a szeretet elhalványulása..

2013. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!