Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudom, hogy élveznem kéne az...

Tudom, hogy élveznem kéne az egész életet és nem kéne ilyennek lennem, de mégis hogy csináljam?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és mostanában unott, rosszkedvű, melankolikus. Utálok tükörbe nézni, sokszor vagyok feszült és a sírás szélén. Sokszor jut eszembe hogy basszus egyszer élünk és ha visszagondolok bánni fogom az időt amit elpocsékoltam de rohadt nehéz így gondolkozni meg élni... valami hasznos tanács?
2013. okt. 20. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szervusz, sorstárs! Vígasztalásképpen annyit, hogy nem vagy egyedül. Én is hasonlóan gondolom, hogy basszus, nem tudok fiatalabb lenni, de már most úgy érzem, hogy az idő elhaladt mellettem, kimaradtam csomó mindenből és nem tudok visszamenni az időben! :-/ És mindezt nehezíti, hogy 3 éve nincs barátnőm, úgy érzem, senki sem szeret, senki sem ért meg igazán; én meg annyi mindent megtennék a lehetőségeimmhez mérten egy csajért, de hiába... azt tapasztalaom, hogy a kedvesség max. egy jó pont, de a kapcsolathoz nem elegendő... Nah, mindegy, nem ez a téma most.


Talán még annyit tudok mondani neked, hogy sportolj, segíts az embereken! Hidd el, valamit enyhíteni fog a fájdalmadon, ha azt mondják rólad, hogy "Hú, ez az XY de rendes volt a múltkor is!"


25/F

2013. okt. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!