Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Anyukám nagyon híres énekesnő...

Anyukám nagyon híres énekesnő itt magyarországon ezért én már nem tudok érvényesülni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akik eddig hallottak énekelni mind azt mondták tőle örököltem a hangom. Amikor megyünk házibulikba az unokatesóimmal ott ők midig énekelnek (Senki nem kéri őket, de ők kiállnak és karaoke-znak)és én meg még sosem énekeltem nyilvános helyen, mivel senki nem kért és nekem nem szimpi, ha valaki csak úgy kiáll és elkezd énekelni valamit és ki tudja jó e vagy nem/akarják e hallani, vagy sem...az unoaktesóimnak nics rossz hangjuk, de annyira jó sem! A szüleim, osztálytársaim, edzőtársaim, tanárok már rengeteget hallottak énekelni (és amikor először hallottak mindig megdícsértek, hogy "Úristen de jó hangod van!"...stb, de mostmár természetes, hogy énekelek, szóval nem mondják pm-enként :D), gyakorlatilag egész nap énekelek amikor járkálok fel-le, de ezen ők már meg sem lepődnek, mivel zenés család vagyunk na :D De ezt az éneklést ne úgy képzeljétek el, hogy kiállok és elkezdek énekelni midnenkinek, hanem pakolok, törlöm a táblát, olvasok, facebookozok...stb és közben énekelek..de nem dudorászok, hanem énekelek! Nagyjából 1 éve kezdett el jobban érdekelni az éneklés :)

De a rokonságban a szüleimen kívül mindenki megvan róla győződve, hogy nekem borzalmas hangom van...honnan veszik ezt, ha még sosem hallottak?

És olyan rossz, ha valami kívülálló megkérdezi, hogy "És neked van hangod?", akkor valamelyik uncsitesóm rögtön rávágja, hogy "(nevem)-nek nincs sajna"....MIBŐL GONDOLJA?

Nem önteltségből mondom, de anyukám (ami nagy dolog!) pl pár napja hallotta, hogy énekelek miközben zuhanyzom és amikor kijöttem odajött és azt mondta, hogy eszméletlen milyen hangom van és olyan jó a hangszínem, hogy ő ezt a dalt nem tudná ilyen jól elénekelni...ez azért nagy dolog, mert jó ő az anyukám, de ha másnak mondaná ezt, akkor az az illető szerintem nagyon boldog lenne :DD

És nagyon nagy vágyam, hogy 1x felfedezzenek, mert nagyon szeretek énekelni, sőt imádok! De a szüleim miatt (apukám is híres, csak ő régebben volt nagyon híres, most már kevésbé, mert már "kiöregedett" belőle) nem indulhatnék semilyen tehetségkutatóban, mert nem vennének be, anyukám miatt(lásd: Schobert Lara - Ének Iskolája)...nem vagyok szégyenlős, de annyira nem szeretek őrülten szerepelni sem...de már elegem van belőle, hpgy mindenki azt hiszi, hogy az anyukám tesójának a gyerekei az őstehetségek, anya gyerekei meg nem...tesóimnak is jó hangjuk van, de őket nem érdekli az éneklés és a szereplés sem...

Viszont, ha kiállítanak valahova, hogy énekeljek el egy dalt fejből akkor max 1-et 2-t tudok, mivel borzalmsan rossz a memóriám (rengeteget kell tanuljak, hogy tartsam a jó átlagom) és egyszerűen, ha egy dalt leülök, hogy megtanuljam, akkor sem jegyzem meg! De mindegy ez nem lényeg...nagyon imádom a szüleimet, de néha egy kicsit úgy tartoznék átlagos családba, ahol nem kell attól tartanom, hogy összesúgnak a suliban/utcán a hátam mögött, vélemyént alkotnak rólam, mint "a gazdag celeb gyerek" anélkül, hogy ismernének...nagyon rossz érzés :(

Anyukám meg párszor mondta már, hogy ha komolyabban szeretnék foglalkozni az énekléssel, akkor tegyem meg...de hogy? Nem az, hogy nem merek...csak nem tudom :/ Mit tegyek?

14/L


2013. okt. 21. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

csak a szüleidre halgass, más véleménye ne érdekeljen,tudsz amit tudsz örülj neki :),és ha szeretsz akkor nyugodtan énekelj.

15/F

2013. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó nagy hülyeséget írtál le ám.. Nem igaz hogy a "híres szülők" gyerekei nem mehetnek semmilyen tehetségkutató versenyre.

Rengetegen mennek akiknek a szülei híresek. Sok gyerek a szülei támogatásával kezdik a pályafutásukat (már ha van)

Csak egy párat..(nem a hangjuk miatt sorolom)

1. Ullman Mónika. Édesapja a híres Ullman Ottó zeneszerző aki 1981-es ki mit tud versenyen még dalt is írt a lányának.

2. Zámbó Krisztián. Az apját nem kell bemutatni.

3. Bodnár Attila. X faktorban próbált szerencsét. Apja Bodnár Attila a Modern Hungária egykori tagja.

4. Gerendás Dávid. Megasztárba ment. Híres szülők gyereke. Apja Gerendás Péter.

5. Szinetár Dóra. Apja Szinetár Miklós rendező, a Magyar Állami Operaház volt igazgatója. Anyja Hámori Ildikó színésznő.


Még bőven tudnék írni ilyen gyerekekről. Szóval amit írtál hogy nem mehetsz tehetségkutató versenyekre mert a szüleid híresek nos ez baromság.. ezáltal a történeted is hitelét veszti..

Ha meg igaz amit írsz akkor kérdem én. Miért nem segít anyud és apud hogy sikeres légy??? Nem te lennél az első vagy utolsó aki a szülei szárnyai alatt érvényesülnek..

2013. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: Köszi :))

2.válaszoló: Jó ebben igazad van, de az olyan hülyén hangozna, ha pl odamennék a szüleimhez és kijelenteném, hogy én mostantól az énekléssel akarok foglalkozni...:/

És a storym teljes mértékben igaz! Anyukám rengeteg műsorban szerepel a tv-ben, de nem mondom meg a nevét...

2013. okt. 21. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"de az olyan hülyén hangozna, ha pl odamennék a szüleimhez és kijelenteném, hogy én mostantól az énekléssel akarok foglalkozni"

Ebben nagyon nincs igazad! Nyugodtan le lehet velük ülni, simán lehet, hogy ők is szeretnék, ha énekelnél, csak ők meg azért nem mondják, nehogy azt hidd, hogy kényszeríteni akarnak, hogy folytasd, amit ők elkezdtek. Ha nem akarod ilyen konkrétan kijelenteni, hogy ezzel akarsz foglalkozni, akkor járd körül először a témát, pl. "Szerinted tényleg jó a hangom? A múltkor megdicsérted." vagy "Szerinted van olyan jó hangom, hogy lehessek énekes?" Aztán majd a szüleid reakciójából meglátod, mennyire örülnének, ha énekelnél.

2013. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Magyarországon nincsenek híres emberek, cs olyanok akik annak hiszik magukat. Angelina Jolie híres! De az akivel 2 havonta csinál egy interjút nem
2013. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!