Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igaz, hogy nem kedvelik a nők...

Igaz, hogy nem kedvelik a nők a munkamániás férfit?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek:leginkább magamról írtam,szinte csak a munkám érdekel.Mi lesz így a sorsom?
2013. okt. 25. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az nem valami jó, hogy szinte csak a munkád érdekeljen. Ha szeretnél párt, akkor legyen az, hogy szinte csak ő érdekel.

De szerintem ez érdeklődéstől függ.. Tehát, ha hasonló munka érdekli a nőt, akivel ismerkedsz és hasonló mentalitású mint te, szerintem simán lehet esély.

Bár vannak érdekes munkák, ami érdekelhet egy külsőst is, de nekem akkor se lenne jó pont, ha a párom a munkáját jobban szeretné...

2013. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attol fugg mit szeretnel? Nem kotelezo meghazasodni, vagy osszekoltozni stb.

Ha talalsz olyan lanyt aki megelegszik azzal, hogy egy heten parszor talalkoztok es szorakoztok, jol erziteket megatokat akkor semmi gond, dolgozhatsz sokat.

Mukodhet ez is. Ha komolyabbat szeretnel, hazassag, csalad akkor viszont egy kicsit vissza kell venned a munkabol.

Mert akkor mar felelosseggel is tartozol a csaladodert!

Vagy olyat is talalhatsz aki veled dolgozik egyutt, es o is elvezi a munkat stb stb....

Atlagban ugy igaz, hogy nem buknak a nok a munkamaniasokra, viszont jo hir, hogy sok fajta no van.

2013. okt. 26. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!