Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt miért csinálhatja? Szimplá...

Ezt miért csinálhatja? Szimplán csak szeret kötekedni, vagy utál is?

Figyelt kérdés

van egy osztálytársam, akivel gólyatábortól suli első hetéig jóba voltam, akkor 2-3 hétre megutáltam, de utána kibékültem vele..

azóta 2 hete kicsit kiosztott, de elmondta miért volt és teljesen egyet értek vele..

de most pénteken utolsó óra elött kicsit kötekedett velem.. és ez nagyon úgy jött le, mintha az önbizalmamba akarna gázolni, pedig énis látom, hogy nincs igaza..


nem vagyunk olyan különösebben jóba, csak szimpla osztálytársak vagyunk, de már hívott 2x hogy menjek el vele és a haverjaival.. hogy ez mennyire volt komoly azt nem tudom..

néha tök jól eldumálunk és jófej.. de néha szinte elküld a halál f***ára..


igazából nemtudom mi van, mert lehet hogy a hátam mögött utál, de nem mondja meg.

bár nem hiszem, mert ő olyan, hogy ha vmi nem tetszene a képembe mondaná... de ez eddig 1x volt komolyan.. a péntekit csak szimpla kötekedésnek veszem, mert olyanokat mondott hogy tök nevetséges volt..



különösebben csak azért érdekel, mert az osztályba olyan hűdejóba senkivel se vagyok, és rajtuk (kb 5-6) emberen kívül az osztályom nem érdekel, mert eléggé..... furák..


2009. nov. 14. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem válaszoltál magadnak a kérdés kifejtésébe...


"igazából nemtudom mi van, mert lehet hogy a hátam mögött utál, de nem mondja meg.

bár nem hiszem, mert ő olyan, hogy ha vmi nem tetszene a képembe mondaná... de ez eddig 1x volt komolyan.. a péntekit csak szimpla kötekedésnek veszem, mert olyanokat mondott hogy tök nevetséges volt.."

2009. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!