Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem érek egy fabatkát se!?

Nem érek egy fabatkát se!?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a szintre, hogy úgy érzem, senkinek nem vagyok fontos/hasznos. Annyit csalódtam, és csalódok nap, mint nap, hogy azt érzem, hogy mindenkinek csak nyűg vagyok, nem kellek senkinek. Mindenki csak megtűr. Nem látom pozitívan a jövőmet, nem tudom, hogyan váljak jobbá/hasznosabbá. Mit kezdjek magammal? Pszichológushoz kéne fordulnom? Valakinek van valami tapasztalat velük? Félek tőlük, hogy túl sterilek. Vagy van más megoldás? Segítség!

2013. nov. 3. 16:37
 1/3 anonim válasza:

Fordulj pszichológushoz. Egy szakember nagyobb valószínűséggel tud rajtad segíteni, mint valaki, aki csak a neten szörföl. A depresszió nehéz dolog. Nem éltem át, de - nagy eséllyel jól - bele tudom képzelni magam egy ilyen helyzetbe. Ne félj. Ne add fel. Meg egyéb közhelyek.

Egy valami: ha nem érzed magadat hasznosnak, alkoss valamit. Zenét, egy képet, bármit. Keress egy közösséget, ahol az érdeklődési köröd hasonló a többiekével. Csak bátran!

Ennyit tudtam segíteni.

2013. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 JohnTitor ***** válasza:

Mondjuk kifejthetnéd bővebben is ezt az egészet.

Meg mondjuk kor stb sem ártana.

2013. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
tegyél másokat boldoggá és vissza kapod 100 szor:) meditáljál meg először magadat szeresd mert ha nem szereted magad másoktól hogy várnád el? találj valami hobbit foglalkozz magaddal :)
2013. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!