Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ott hagyjam a nappali tagozato...

Ott hagyjam a nappali tagozatot vagy járjak esti suliba?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és azon gondolkodom hogy el menjek-e esti suliba és vállaljak-e mellette valami munkát vagy maradjak nappali tagozaton?

2013. nov. 4. 16:08
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint hogy maradjak nappalin vagy járjak esti suliba bocsánat :D
2013. nov. 4. 16:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Maradj nappalin, járd ki a sulit ( már csak 2 éved van hátra ), aztán oda mehetsz, ahova akarsz.
2013. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod van még rengeteg időd elcseszni azzal hogy dolgozol!Ne hagyd ott a nappali tagozatot,csináld meg a sulit,csinálj valami olyan szakmát ami érdekel is és akkor lesz belőled valaki!Ha nagyon kell a zsebpénz akkor arra vannak melók amik a tanulóknak vannak kitalálva(természetesen szülői engedéllyel)Szóval a nappali tagozat mellett is simán tudsz munkát vállalni,viszont kevesebb időd marad tanulásra,de ha minden órán odafigyelsz akkor valami úgy is benned ragad!

Szóval ne cseszd el az életed,csináld meg rendesen a sulit!

2013. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ja, ha olyan vagy mint én, akkor menj estire. Én mindig lógtam, hamis igazolások.... Kevésbé voltak szigorúak ott, aztán engem könnyebben felvettek fősulira, mint azokat akik maradtak(jobb eredmények miatt). Persze nem tudom mi motivál, a pénz? Milyen például az iskola? Mert több minden befolyásolja a döntést. Az tény, hogy gimnáziumban semmit nem tanultam, ami hasznomra vállt volna, mindegy, hogy nappali vagy esti/levelező. Idegennyelv fontos, meg nyilván aki vegyésznek készül annak pl. a kémia is. Érettségi ma alapiskola, kell lennie valami felsőfokúnak is, ma az számít "érettnek". Persze fősuliban sem tanultam semmit, de diplomás barom lettem. De az megint más történet.
2013. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!