Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valós világ? Truman show? :D

Valós világ? Truman show? :D

Figyelt kérdés

Amióta megnéztem többször a Truman Show című filmet azt hiszem, hogy én is egy show középpontja vagyok. Néha beképzelem magamnak, hogy figyelnek. Azért is előjöhet ez nálam, mert sokszor szekálnak, és ha megnéznének a tévében, az undok emberek röhögnének rajtam. De egyébként tudom, hogy ez nem igaz, de valaki meggyőzne, hogy ne higgyek ilyeneket néha? Köszi.


UI: Nem kamu a kérdés, hülyék!



2013. nov. 11. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem kamu: miután megnéztem azt a filmet, nekem is voltak ilyen gondolataim. Meg az 50 első randi után is, hogy hátha sokadszorra élem át ugyanazt a napot XD

Hajózz át te is a tengeren vagy nem tudom.

2013. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha jártál már a városodon (faludon), megyéden, régiódon, oszrágodon, stb. kívül, akkor hidd el, nem vagy egy show középpontja ;)

no meg, a tévében sincsen ilyen adás, még ilyen jellegű sem, úgyhogy nyugi, ne parázz! :D

2014. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Vigyázz, a 2-es beépített :D
2014. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A KGB nem létezik / ne mlétezett, mert naív vagyok.

Háttérhatalom nem létezik, mert naív vagyok.

Minden politikus szép és jó, azok pláne, akik őket rángatják magdzagon. Mondom ezt én, a hiszkékeny.


Azt hiszem, nincs se bal oldali politika, se jobb oldali, csak szinjáték az egész, mert hiszékeny vagyok.


A tudás nem jelent hatalmat, mert hiszékeny vagyok. Ezért a hatalom nem él vissza az informálódással, kémkedéssel, sőt, eleve minek kémkedne - gondolom én, mert hiszényeny, naív vagyok.


A televízióban NEM népbutítás és terelés megy, ez a kinyilatkoztatásom, mert az énvédő pszichés mechanizmusom erre sarkall, és mert hiszékeny vagyok. Jó lesz nekem a Jóbarátok sorozat, főleg Rothschild-Rockefeller-Gyurcsi-Orbis-Satöbbi személyében, mert hiszékeny vagyok.


Nem merem felvállalni én, a néptömeg, hogy mindannyiónkat megfigyeltetnek, mert jujdefélek, hogy leszerepelünk egymás elől, hogy juj miféle ostobaságot beszélünk, ha ezen elgondolkdunk... Hagyom magam rángatni moadzagon, nem úgy mint a politikusokat, hiszen a politikus szép és jó, és senki nem befolyásolja őket fentről, legfelejbb csak egy picurit, ugyebár... (??) Ja, és a jobb oldali a jó, a bal oldali a rossz! Így akartam mondani! Ja nem! fordítva! VAgyis... mit tudom én... de biztos, hogy az egyik. Mert naív vagyok.


A hatalom nem paranoiás, mert hiszékeny vagyok, és nem keni ránk a paranoiát, akik ébredezünk, mert mi nem ébredezünk valójában, hanem hiszékenyek vagyunk.


A hatalom túlnyomórészt őszinte, főleg a tévén át, mert hiszékeny vagyok.

2014. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!