Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy abbahagyja?...

Mit tegyek, hogy abbahagyja? (11/L)

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki egyszerűen nem száll le rólam! A súlyomat kritizálja ( semmi oka rá, mivel vékony vagyok), most meg azt mondta hogy malacorrom van(nem, nincs)!

Már nagyon sokan mondták hogy szép vagyok (olyan akiknek nem is kéne, szóval nem ilyen anyu, apu, mama, hanem mások is) de szerintem ez nem igaz. Nincs nagy önbizalmam, főleg most, hogy csúfol...

Már próbáltam hogy nem veszek róla tudomást de ugyanúgy folytatta. Azzal lécci ne jöjjetek hogy szerelmes belém, mert van barátnője. (Ezen nem fönnakadni, hogy 11 évesen)



2013. nov. 13. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnője 11 évesen jah :D És amúgy attól még piszkálhat, ne gondold hogy 11 évesen szerelmes az ember , max szimpátia tud kialakulni ilyen korban
2013. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adjál neki igazat, sőt csúfold még jobban önmagadat őelőtte. Így szépen rávezeted arra, hogy mennyi hülyeséget mondott rád, mert ha látja, hogy te is képes vagy csúfolni magadat bekattan valami az agyában, hogy semmi szüksége neki téged szapulnia ha te saját magaddal is megtudod azt tenni, és szépen abbahagyja.
2013. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De aranyoos :))


Mondd neki, hogy magából induljon ki, aki másokat bánt valamiért, az lelkileg biztos sérült, mert egy normális ember nincs fönnakadva olyan dolgokon hogy súly/magasság/csúnyaság; ezzel pedig nem szekálja a társait. Tehát ez a fiú biztos nem egy szépség, lehet attól még tetszel neki. Nem tudom hogy megy már az udvarlás 11 éveseknél :D

2013. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ide figyelj porba fingo!! Külömben is miert foglalkozol TE az EN testsulyommal? Nem mindegy az neked? de ha nem is elöbb magamon neznek vegig (es ilyenkor finomam meg kell pöckölnöd az orrodat! es köhincs egy kicsinkent is. Ez azt jelenti, hogy annyira gyerekes, hogy meg az orra is fikas) (plusz ha nem is fikas akkor sincsen baj, mert legalabb megszegyenitetted!!) Sok szerencset!!+Ha lehet akkor valaszolj neki vissza, ha sok ember tarsosagaban vagytok! Tuti szet alazod! ;)
2013. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!