Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Srácok, mitől nőhetne gyorsabb...

Srácok, mitől nőhetne gyorsabban vissza a szőr a hasamon, mitől lehetne szőrösebb?

Figyelt kérdés

14 évesen már eléggé szőrös volt a hasam a többi osztálytársaméhoz képest mikor nekem már a köldököm felett is jól látszott a szőr nekik meg még alatta is éppen látszódott. Azt hittem velem van a "baj", meg a többiel is szóvátették hogy mikor akarom leborotválni. Voltam olyan hülye hogy leborotváltam és azóta nem igazán akar nőni. Ez 14 évesen történt most 15, mindjart 16 éves leszek.


15F



2013. nov. 13. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
:D
2013. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem örökre hullott ki, valamikor vissza fog nőni. Bár én nem aggódnék emiatt, nem ettől leszel férfias.
2013. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hamarosan kinő.

De én a helyedben inkább örülnék, ha nem nőne ki. :)

2013. nov. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
őrülj neki hogy nem akar újra kinöni később majd borotválhatod
2013. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

eszem ágába sincs újra leborotválni!

Amúgy meg tök menő, és a barátnőmnek is nagyon bejön.

2013. dec. 7. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!