Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Felnőttkorra elértétek az...

Felnőttkorra elértétek az életcélotokat?

Figyelt kérdés
Van saját lakásotok,jó munkahelyetek van,azt csináljátok amit elképzeltetek fiatalként,hogy mivel fogtok foglalkozni,mit fogtok dolgozni felnőttkorban,vagy egész mást dolgoztok,mert valamiért nem valósult meg.
2013. nov. 15. 10:20
 1/2 anonim válasza:

Mit jelent a felnőttkor? Valaki 30 évesen is éretlen, van, aki 25 korára már családdal bír.


Én 28 vagyok. Volt saját lakásom de eladtam. Most csak bérlek lakást, de nincs pénzügyi gondom. Most veszek autót. Szabad vagyok, nem láncol le a hitel, a rengeteg számla, meg a lehúzós nők. Fejlődöm szakmailag, képzem magam munka után.


Úgy érzem, jó úton vagyok, hogy 30 éves koromra férfivé váljak.

2013. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:

Igen, elértem, sőt. Ha gyerekként meglátom a mostani önmagam, akkor nem is nagyon hittem volna el.

Másrészt sok mindenen lehetne még javítani. Új célokat kell kitűzni, mert cél nélkül nem jó az élet, nincs miért menni előre.

2013. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!