Ez zaklatasak szamit?

Figyelt kérdés
Ma ultem es vartam anyukamra.Egy otven koruli ferfi odajott hozzam es elkezdett velem beszelgetni .Meregetett es azt mondta hogy szeret lanyokkal ismerkedni en meg probaltam lerazni mert meg a hangja is ijeszto volt.Azt mondta orul hogy ismerkedunk pedig alig szoltam hozza.Aztan mondta hogy orul a talalkozasnak :| mondtam neki hogy en is viszlat.elkoazontem erre meg ott allt fel percig es bamult...
2013. nov. 15. 18:13
 1/3 A kérdező kommentje:
18/L
2013. nov. 15. 18:14
 2/3 anonim válasza:
Ha miután felszólítottad, hogy hagyjon békén, és ennek ellenére tovább folytatta, akkor már annak számít.
2013. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell átváltani bunkó üzemmódba és határozottan elküldeni a francba ne molesztáljon már valakit aki a lánya lehetne -_-
2013. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!