Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért versenyeznek egymással...

Miért versenyeznek egymással a lányok?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy hülyeség,de úgy vettem észre,hogy a csajok akik barátnők legbelül az összes versenyzik egymással,pl ki néz ki jobban,kinek van jobb ruhája,jobb alakja ki lesz csinosabb holnap stb.Lányok ez tényleg így van,vagy egy igazi barátságban ilyen nincs?
2009. nov. 18. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért mert lányok :) , egyszerü :)
2009. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Biológia! Leegyszerűsítve és lecsupaszítva: A nők kelletik magukat, hogy a legrátermettebb férfiak őket válasszák utódnemzés céljából mivel ez minden ember biológiai programja (na, jó a legtöbb emberé, a homoszexualitás a túlszaporodást szabályozandó alakult ki) a Földön: szaporodni! Éppen ezért, még a legjobb barátnők is riválissá válnak, ha egy arra alkalmas "hím" feltűnik...
2009. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na így értettem valahogy én is:D Tehát akkor még a legjobb barátnők is legbelűl tudat alatt,versenyeznek egymással....akkor nincs is tökéletes női barátság,mert álszentek,jó lehet hülyén vettem észre a dolgot.
2009. nov. 18. 12:41
 4/12 anonim ***** válasza:
S a férfiakkal mi a helyzet??azt nem figyelted meg h ők is ugyanilyenek?:))
2009. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ez kérem szépen nem igaz :D
2009. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én úgy vettem észre, hogy a pasiknál nincs ilyen, nálunk lányok bizony van ám...mikor a barátomnak épp mondom hogy szerintem bnőm miben rosszabb, mint én:D akkor rögtön azt mondja hogy fejezzem is be mert ez nem szép dolog:D de a csajoknál ez tény, hogy így van, pl bnőmmel a tanulásban versenyzünk a legtöbbet, na meg hogy kinek jobb épp a sminkje stb:D
2009. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó persze a lányoknál több okot lehet kapni amin lehjet versenyezni ugyebár, de a férfiaknál én például a féltékenyésget nem egyszer láttam, olyan esetben mint pl amikor az egyik haver végre kap egy szép csajszit akivel már több időt tölt mint a barátokkal, na akkor aztán a pletyka be tud indulni a srácoknál, hogy igen mert igy meg úgy..s alány ilyen meg olyan, s hogy hogy megváltozott a drága barátjuk..azért ők is tudnak "rosszak" lenni:))
2009. nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!azt mondani hogy álszentek kicsit erős mondani nem?Akármien jó barátnők lehet hogy versenyeznek egymással néha néha de ettől még nem álszentek!!!

-.-

2009. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazad van,bocs.
2009. nov. 18. 13:55
 10/12 anonim ***** válasza:
hát mi nem így vagyunk a legjobb barátnőmmel :) nincs semmi versenyzés. jó ebben lehet az is közrejátszik hogy teljesen más srác tetszik neki meg nekem más stílus de a közös hang meg van. És ha valamibe kell dönteni(legyen ruha,legyen családi ügy) mindig számíthatunk egymásra és mindig őszinték vagyunk egymáshoz. Kis ovodás korunk óta legjobb barátnők vagyunk :)
2009. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!