Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerelmes vagyok valakibe, de...

Szerelmes vagyok valakibe, de nem merem elmondani neki hogy szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha elmondom neki, félek hogy fog reagálni rá.
2013. nov. 19. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha fiu vagy, udvarolj. Ha lany vagy, csabitsd el.


Ne mondd, csak mutasd. Az kevesbe ijeszto.

2013. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval értek egyet. Ha fiú vagy, ha lány, küldj neki jeleket. Ha te is tetszel neki, viszonozni fogja, és idővel lesz köztetek valami.
2013. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Am lány vagyok. Továbbra is várom a válaszokat. :)
2013. nov. 19. 21:45
 4/5 anonim válasza:
Miért? Hogy fog reagálni? Nehogy már megsértődjön vagy vmi hasonló, azért mert vki szereti. Sztem erősen célozgass rá, hátha észreveszi, de ne könyörögj.
2013. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utalgass.Próbálj a közelébe kerülni.Nem kell elmondani akár utalhatsz rá.Ha a barátaid elvállalják akár őket is bevonhatod a dologba.Vagy csak kérdezd meg,hogy ki tetszik neki.Bókolj.Ha új cipője vagy akármije van mondd neki,hogy jól néz ki.Ha meg elmondod neki úgy se veszíthetsz semmit.Nyugi én is ebbe a szituba vagyok.Én sem merem elmondani,de mivel év vége s lehet nem találkozok vele többet én is veszem a bátorságot és megmondom. Remélem segítettem!;)
2017. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!