Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tanuljak teljes önfegye...

Hogyan tanuljak teljes önfegyelmet? Egy fegyelmezett, kiegyensúlyozott személy szeretnék lenni, aki meg tudja magát védeni, akár szóval, akár ököllel!

Figyelt kérdés

Azért van ebben a témában a kérdés,mert a cigánysággal is kapcsolatos,és hozzájuk a mai Magyarországon sok politika fűződik.

Például:Ha megtámadnak az utcán meg tudjam magamat védeni.

Tudjam kezelni a feszült helyzeteket,csak akkor üssek ha muszáj,tehát azt kérném hogy pontokba foglalva írjátok le nekem hogy miket kell tennem,mik a kötelességeim,ha fegyelmezett,nehezen kizökkenthető "katonás" személyiséggé váljak.

Verekedési tanácsokra nincs szükségem,csak beleírtam,hogy erre is vonatkozna.

Előre is köszönöm a rendes válaszolók véleménykifejtéseit!



2013. nov. 23. 21:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
Állj fél lábra és szoríts a kezedbe egy kézigránátot, húzd ki a biztosító szöget, dobd el, és állj így 24 órán át.
2013. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezen mosolyogtam egyet,köszi de komoly válaszokat kérnék!
2013. nov. 23. 21:57
 3/12 anonim válasza:
Tanulj valamilyen harcművészetet, ott megtanítanak az önfegyelemre is általában.
2013. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es!
2013. nov. 24. 09:30
 5/12 anonim válasza:
hát a jujitsu jó megoldásnak tűnik de ha nem nagyon vonzódsz a harcművészetek felé akkor a box+birkózás kiegészítve valamilyen fegyver elleni önvédelmi edzéssel ez mondjuk több idő de nekem például jobban tetszik ez a verzió függetlenül attól hogy nem feltétlenül hatékonyabb.
2013. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, hogy a "cigányság" hogy jön ide, de lehetnél kicsit toleránsabb, elfogadóbb is. Az előítéletek félelemből származnak.
2013. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

- Tanulj valami harcművészetet (ajánlom a boxot, mma vagy muay thai). Ha ez megvan, máris jobb pozícióból indulsz (magabiztos leszel, ha rád támadnak, valószínűleg ők járnak rosszul féle gondolkodásod lesz/törekedj erre.

- Ne árulj el mindent magadról, utalj a képességeidre de ne közvetlenül. Ne egy nyitott könyv legyél, ne dicsekedj és ne szégyenkezz. Viselkedj intelligensen!

- Kihúzva, emelt fővel járkálj, ez azt súgja az embereknek, hogy magabiztos vagy és karizmatikus.

- Öltözködj elegánsan, ne lógós, pávás cuccokban járkálj... Legyen a ruházatod fiatalos, elegáns és divatos. (Saját vélemény, az ilyen emberekre felszoktam nézni)

Remélem tudtam valamit segíteni :)

17/F

2013. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
utolsó válaszoló amiket írtál azok küzdősportok illetve az mma szabályrendszer és az utcai önvédelemhez önmagában nem elegek mert nem készítenek fel a fegyveres támadásra(kés, vipera stb.) bár tény hogy elengedhetetlen a box szinte mindenhez mert ad jó alapot ringhez és utcai önvédelemhez is de a másik kettő annyira jó hogy elkend valakinek a száját ha nagyon arcoskodik.
2013. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Van benne valami. Akkor hozzátennék még egyet: kb. 10.000HUF maximum egy fegyvervizsga, a fegyver ára a húzósabb... De a riasztó fegyverek sem rossz megoldás, az már 20.000HUF-tól kapható.
2013. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kovpet ***** válasza:
#9: Tudod te, hogy mi az a fegyvervizsga és mire való?
2013. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!