Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudok hányást előidézni?

Kamiiii kérdése:

Hogyan tudok hányást előidézni?

Figyelt kérdés
Nem rendszeresen akarom magam hányattatni csak pl ha émelygek vagy hányingerem van,akkor minél hamarabb túl legyek rajta. De nekem az nem hat semmit,ha ledugom az ujjam vagy ingerlem a nyelvgyökömet.Sós vizet is próbáltam,de az sem segített.Milyen trükkök vannak még????
2013. nov. 26. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Paraffin olaj, büdös zokni, néhány FB profilkép!
2013. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A paraffin olaj nem hánytat. Én székrekedés miatt eleget ittam belőle. Talán a szódabikarbóna segít hányni. Megpróbálhatsz még inni citromos vizet is, mert az csillapítja a hányingert.
2013. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néz hosszasan a tükörbe !!neeem csak vicceltem :-D amire most vállalkozol bulémiához vezethet. szerintem ne csináld.
2013. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kezdj el vizet vedelni.. minél gyorsabban minél többet

előbb-utóbb megtelik a gyomrod, és ha a sok víz nem hígitott fel mindent, amitől hányingered lehet, akkor 10 perc alatt a másfeledik liter egyszercsak megfordul:D

2013. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyúlj le a torkodon az ujjaddal.
2013. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ha nem jön attól, hogy ledugod az ujjad, akkor hiába émelyegsz, nem megoldás a hányás.

Én értem, hogy mit akarsz, magam is ezt szoktam, de nekem jön is. Ha nem jönne, nem erőltetném. Én már voltam terhes, akkor ez van álló nap...

Volt szerencsém a sós vízhez is, akkor egy kólásüvegnyit csináltak nekem, kb a felénél már hánytam, mint a kutya. De nem jó ezzel visszaélni, a fogaknak sem használ (a bulémiások fogai valami félelmetesek), és a nyelőcsőnek sem jó a hányás, a sav miatt sem, de a megerőltetés sem tesz neki jót.

2013. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!