Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 éves vagyok (L) és beleszer...

15 éves vagyok (L) és beleszerettem a tanáromba. Szeretnék vele beszélgetni, de nem tudom miről. Valaki tud adni öletet, hogy miről beszélhetnék vele?

Figyelt kérdés
Eddig még nem mertem oda menni hozzá, mert félek, hogy valami hülyeséget mondok neki. De most már itt lenne az ideje, hogy beszélgessek vele, mert jövőre már nem biztos hogy tanítani fog, és szeretnék vele kialakítani egy jó tanár-diák kapcsolatot.

2013. nov. 30. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány órátok van vele a héten?Mit tanít?

Beszélgethetsz vele órák után,vagy ha szünetbe látod.


Ő milyen személyiség?Mennyire haverkodó?

2013. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

egy héten csak egy óránk van vele. fizika tanár.

az a baj, hogy soha sem szokott bent maradni a teremben órák után. mindig siet és nem az a bőbeszédű fajta.. inkább ilyen "magának való" személyiség, de én akkor is szeretnék vele "összebarátkozni".

2013. dec. 1. 16:55
 3/6 anonim válasza:
100%
Hány éves?
2013. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
35
2013. dec. 1. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem bőbeszédű,akkor valami hivatalosabb,sulis,vagy "fizikásabb" témáról beszélj vele.Azért,hogy ne ronts "ajtóstul a házba".


Mondjuk mondd neki egy óra után,hogy valamit nem értettél,magyarázza el neked még egyszer.

Ezt vagy óra után,vagy valamelyik szünetben.


És,hátha egy kis beszélgetést ki tudnál belőle csikarni.

Még jobb ötlet:különórára nem járnál hozzá? :D

Akkor nem csak egyszer beszélgethetnél vele,meg magyarázhatna.


(első v.)

2013. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot :D

megpróbálok akkor beszélgetni vele egyik óra után.

2013. dec. 3. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!