Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Külső okok miatt miért magamat...

Külső okok miatt miért magamat vádolom?

Figyelt kérdés

Nyár végén,másfél év együttlét után véget ért a kapcsolatom a barátnőmmel,de még jó viszony van köztünk.

Naponta találkozunk,jól elhülyéskedünk stb,de bennem eléggé megnőtt a féltékenység...Az ő állítása szerint(meg amit látok) nem nagyon próbálkozik másoknál,de ezt nem tudom megmagyarázni magamnak.Folyamatosan egy bizonyos gondolat járkál a fejemben,hogy mással van-egy bizonyos személlyel,oka is van,de ezt nem részletezném,mert rettentő hosszú,és zavaros-,ezért a rá való gondolás sűrűn dühbe,utálatba,kétségbeesésbe és fájdalomba megy át.

Mióta megtörtént a szétválás eléggé sűrűn változik a hangulatom,hol olyan átlagos,hol egészen depressziós hangulatba vagyok...Leginkább a gondolatmenetek után szokott ez előfordulni(esténként pláne...),vagy ha ehhez kapcsolatos dologról hallok.Ilyenkor általában egy kis időre dühös leszek,majd jönnek a gondolatok,mindig magamat vádolom,és utálatot érzek magammal szemben...Az egész az én hibám,mekkora fsz vagyok,utálom magam stbstb...Akkor is ez jön elő,amikor nem mondok nemet valamivel kapcsolatban-amikor saját előnyömre válna(érzelmileg).

Sajnos a saját érzéseimmel se vagyok tisztába,hogy valóban folytatni akarom-e ezt az egészet,vagy sem...Csak a megszokás hajt?A féltékenység,hogy nem akarom,hogy mással legyen?Nem tudom...

(Most viszont kicsit félek a válaszok miatt is-hogy elbizonytalanítanak....)


2013. dec. 14. 22:25
 1/4 El Greco ***** válasza:

szerintem neked hiányzik...

Kezdjétek újra

2013. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még ha lehetne.Én próbálkozom...

Az ő elmondása szerint szeret,de...nem tudom.

2013. dec. 14. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy szimpla "megszokás" ilyen tüneteket produkálna. Nekem úgy tűnik, hogy az a probléma, hogy igazából nem mersz lépni, hanem inkább megrekedtek ebben a ... valamiben. Szerintem is térj rá a lényegre, ismeritek már egymást annyira, hogy ne kelljen ilyesmivel tökölni egymás előtt - gondolom. :)
2013. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha hagyná,hogy összejöjjünk újra...Ha ő is akarná,és tényleg szeret,akkor már megtörtént volna szerintem....
2013. dec. 15. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!