Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak itthon, amíg...

Mit csináljak itthon, amíg beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Nem "beteg" vagyok, hanem nem tudok egy ideig járni, mert történt valami mindkét lábammal. Amúgy teljesen jól vagyok, csak be vagyok zárva a 4 fal közé. Kb. két hétig. Ezen a héten itthon voltam, a jövő hét valószínű már az utolsó. Lehet, hogy be kell feküdnöm majd a kórházba is pár napra de ez csak később derül majd ki. Egyszerűen megőrülök itthon. Nagyon "kimenős" és társasági vagyok. Ugyan keresett néhány barátom hogy mi van velem de nem beszélgetek velük amúgy , van aki nem is tudja mi történt. Már annyi filmet nézek/néztem hogy a sötétben nem létező fényeket látok, egyszóval ez túl sok. Gépezni nem nagyon lehet már mit, a net csak kevés ideig jó.. Olvasni olvashatnék de ninsc nagyon kedvem. Már nagyon unom az egész itthonlétet... A barátaimmal akarok lenni, bulizni, és kimenni már de csak az orvosig visznek kocsival-ez az egyetlen kintlétem... Alapvetően mondom nagyon kimenős vagyok de most hogy itthon kell lennem és nem megyek sehova elég uncsinak és magányosnak érzem magam. A barátaim nem tudnak csak úgy átjönni mert 1-2 órára laknak. Mit csináljak...???


(nem tudok sokáig állni tehát minden cselekvésnek felpolcolt lábbal/fekve kell hogy történjen)

16L


2013. dec. 15. 16:58
 1/3 A kérdező kommentje:
olvasni fogok szóval ezt ne mondjátok, és tanulni azért nem tanulok mert már csak januárban megyek suliba
2013. dec. 15. 17:00
 2/3 anonim válasza:
Egy vibrátor csodákra kèpes...
2013. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már terveket szövök hogy futok egy órátig ha újra tudok, stb...
2013. dec. 15. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!