Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha semmi sem...

Mit csináljak, ha semmi sem érdekel, semmire nem vágyom, csak a szerelemre, de az meg egyszerűen nem akar összejönni?

Figyelt kérdés

Pedig semmi baj nincs velem, kedves, vicces jófej ember vagyok, szerintem még egész jól is nézek ki és van önbizalmam is. Gimiben nem nagyon voltak barátaim és a családom kissé antiszociális, szóval mondjuk úgy, hogy vannak szociális hiányosságaim. Most fősulin rengeteg haverom van, de minden lány ismerősöm foglalt és igazi közeli barátaim sincsenek. Szóval, szerintetek mit tehetnék?

20F


2013. dec. 16. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a barátaidat, hogy hova járnak szórakozni, hol lehet csajozni
2013. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Találhatnál magadnak valami hobbit, ami leköt.
2013. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Haverjaim buliba járnak, de eddig nem sok értelme volt elmennem ilyen helyekre..

Van egy-két hobbim, de azok se nagyon kötnek le, el tudom velük tölteni az időmet, de ha azzal töltöm az egész napom, akkor nap végén nem tudok elégedett lenni, hogy milyen kellemes napom volt:/

2013. dec. 16. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!