Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ket meter magas vagyok,...

Ket meter magas vagyok, izmos, diplomas, nyelveket beszelo, jo allassal rendelkezo. Es meg mindig szuz. Mit szoltok? 28 / f

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 00:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
Itt az ideje ismerkedni.
2013. dec. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Latens meleg vagy :/


Pet shop boys srácok is csak 29 évesen szexeltek.

2013. dec. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Grim13 ***** válasza:
ez már mondjuk annyira nem jó dolog :S én meglátogatnék egy pszihomokust is vagy valami tanácsadó félét... (tényleg nem csúfolódni akartam)
2013. dec. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmit. Csak ma szokatlan. Majd ha találkozol egy megfelelő nővel, akkor elveszted a szüzességedet.
2013. dec. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az igazsag az hogy utalom az eletet. Utalok elni, unalmas, sablonos. Allando kuzdelem, csalodas, tovabblepes, ujbolkezdes. UNCSI.

Nem vagyok meleg, ebben biztos vagyok. Viszont voltam mar pszichiatrian depresszioval - presze errol kevesen tudnak.

2013. dec. 20. 07:17
 6/15 anonim ***** válasza:

"igazsag az hogy utalom az eletet. Utalok elni, unalmas, sablonos. ",



És ezek után még csodálkozol??


Senkinek nem kell olyan ember, ki utálja az életet

2013. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6-os: Nekem van egy 185 körüli emós osztálytársam aki hiába magas de válla sincs, egy piszkafa, izomzata sincs, kettessel bukdácsol, diszlexiás, diszgráfiás és diszkalkuliás is, az illemszabályokat sem ismeri mikor ideges letegezi a tanárt is, vagdossa az ereit, ragyásan pattanásos az egész arca, pocokfeje van ami a testalkatához képest még tovább rontja a külsejét és már a harmadik csajjal van 4 év alatt és mindegyik nagyon szép lány és mindegyiket ő dobta. Tudod milyen érzés mikor ez a kis picsogó búza sírva szétveri az öklét az iskolafalon meg székeket dobál a szünetben, ja mondtam már hogy idegbeteg és pszichiáter kezeli? A lányokat ez nem érdekli vonzódnak hozzá, körülrajongják. Lehet hogy nekem is ki kéne vernem a hisztit óra alatt és akkor kitörnék a szürkeegér zónából. Mert így csak arra vagyok jó hogy mellém üljenek a lányok puskázni meg másolni rólam.


Még csak 18 éves vagyok de ha eddig nem sikerült még csókolóznom vagy megfognom a kezét egy lánynak akkor mikor fog? Ha jövőre megyek a BME-re ahol még annyi lány se lesz mint itt?

2013. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

14:51


Ne is haragudj, de buta vagy, a felfogásod meg még butább.


irigyled az emos anyámasszonykatonája szerencsétlent, mert megfektetett 4 gondolom üresfejű csajt, akkor gratulálok. Legyél te is emos, utáld az életet, sőt csonkítsd meg magad... biztos az összes csaj a nemlétező lábaid előtt fog heverni, és veled akar 24 órán keresztül dugni.


"A lányokat ez nem érdekli vonzódnak hozzá, körülrajongják."


És? Neked ilyen (perverz?) lányokra van szükséged, akiknek ez (a növényi élet) bejön? Ha igen, akkor megvan a megoldás, legyél emos, utálomazéletet és máris lesz csajod. De ha emos leszel, és mégse zsongnak körül, akkor ne ide gyere sírni...


"arra vagyok jó hogy mellém üljenek a lányok puskázni meg másolni rólam. "


A 2 kutya is van elásva ebben a mondatban. 1ik, hogy miért is hagyod magad? Egyszerűen csak kihasználnak, mert határozatlan vagy, és nem tudsz nekik nemet mondani, mert "jaj, nehogy megharagudjanak rád" inkább pitizel, segítesz, jó pofizol velük, csakhogy szóba álljanak veled. 2ik, hogy ha csak ennyit képzelsz magadról, akkor miért és mi alapon várod, hogy más majd többnek lásson?


Félre ne érts, nem azt mondom hogy legyél egy tapló bunkó, ki sz@rba se veszi a nőket. De azért ne a nyúl vigye a vadászpuskát. Ki kellene állni magadért.


Az életre 2 dolog a jellemző!


A, az erős marad életben!


B, csak a halál azt egyetlen biztos pont!


ha ennyire megvisel hogy nem csókolóztál, nem volt barátnőd, akkor bele se merek gondolni, hogy mennyire viselne meg, ha szilveszterkor azt mondaná a barátnőd, hogy: "Bocs, de vége". Ez is megtörténhet! Másik fél is tud döntést hozni...



"...akkor mikor fog?"


Majd ha eljön az ideje. Majd ha rájössz arra, hogy mi az érték benned és ezt megtanulod becsülni és használni és lesz@rod ha valakinek nem tetszik. majd ha megtanulsz kiállni magadért és az igazadért. Majd ha megtanulod lesz@rni a kudarcokat, és cselekszel elvárás nélkül. Majd ha megtanulod hogy ne másokhoz hasonlítsd magad, és ne mutogass rájuk.



El kellene fogadni, hogy nem vagyunk egyformák. Mások a szépségideálok, mások az elvárások, valaki érettségivel 300e-et keres míg más munkát se kap, valakinek zsigerből megy a csajozás valakinek meg meg kell dolgozni érte, valaki nyomorékként születik és a 18 éves kort se éli meg.


...

2013. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ilyen életszemlélettel egy 10/10-es pasi sem lesz vonzó
2013. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Snl.Drako ***** válasza:

21/F


Őszintén, ha csak abból a "felhozatalból" indulok ki, amit középiskolában és az általános szórakozóhelyeken látok, nem csodálom sajnos, hogy nem találsz egy arra méltó igazi nőt, és nem csak egy p1csát (._.)


Természetesen van kivétel, jómagam is találtam, amit tudok javasolni, hogy vidékre menj, minél kisebb városokba, nekem bejött.

2013. dec. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!