Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt valaki vagy valamilyen...

Van itt valaki vagy valamilyen oldal, ahol kérhetek tanácsot valakitől?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés most így elég hülyén hangzott, de szükségem lenne rá. Van valami, amibe lassan beleőrülök, de a szüleimmel nem beszélhetek, nem értenének meg, meg se hallgatnának, se idejük, se kedvük, nem is vagyunk olyan jóban meg úgyis csak kiakadnának rám. Barátaim nem igazán vannak, legalábbis akinek ezt elmondjam. Mostmár szívesen elmennék egy pszichológushoz is, de akkor azt úgyis tudnák anyámék és ezt nem akarom. Gondolom elég kicsi az esélye, hogy itt találjak egy olyan személyt, aki képes lenne végighallgatni és valami tanácsot adni de nem tudok kihez fordulni. Nekem megfelelne egy oldal is pl. ami olyasmi, mint egy online pszichológus. Ma már tuti létezik ilyen is. Csak lehetőleg ne legyen nyilvános a gondom, amit leírok neki. Sokat segítene egy vélemény, bárkinek bármi tanácsa.. Ha valakinek van valami ötlete vagy tudna segíteni, szóljon légyszíves mert tényleg megőrülök lassan. Ide nem akarom konkrétan leírni a dolgot, egyrészt mert hosszú, másrészt mert ezt mindenki láthatja.

16/L


2013. dec. 23. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyen oldalról, de ha gondolod írhatsz nekem, hátha tudok segíteni.
2013. dec. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

várószobán, Én-Ek és gyomorfekély biztos tudnak válaszolni neked a kérdéseidre, mindkettő skizofrén őrült, de hát nem kicsi választja el az örültet a zsenitől.


[link]


egyébként vannak rajta rendes tagok is, sőt segítőkész pszichomókusok is, de azok ritkán mennek fel, de próbáld meg.

2013. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz! Meghallgatlak, nem baj ha hosszú és próbálok értelmes és hasznos tanácsot adni. :)
2013. dec. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! Nekem is nyugodtan leírhatod, sokáig érdekelt a pszichológia is, hátha tudok neked adni egy jó tanácsot. :)
2013. dec. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérlek, írj!
2013. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hú, nem hittem volna, hogy ennyi ember képes lenne végighallgatni, de nagyon örülök neki. köszi! Meg az oldalt is a 2. válaszolónak, majd megnézem.
2013. dec. 23. 11:00
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz :)
2013. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz:)
2013. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!