Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivan akkor ha se élni, se...

Mivan akkor ha se élni, se meghalni nem akarok? Viszont minden nap megfordul a fejemben hogy végetvessek az életemnek.

Figyelt kérdés
Hetente legaláb 2-szer tényleg elgondolkodom hogy ér-e valamit az életem, és hogy a metró ugorjak vagy sem. 15 évesen nem hinném hogy mindenkinek megfordul a fejében az öngyilkosság. A családomnaknem akarom elmondani mert nem hinném hogy megértenék. Szerintetek mit tegyek? Vessek véget tényleg az életemnek?, Vagy, vagy mit tegyek?

#öngyilkosság #Ér-e valamit azélet?
2013. dec. 24. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Márbocs de hülyevagy???? Az öngyilkosság semmit sem old meg!!! Inkább nézd meg az afrikai gyerekeket!! Éheznek meg minden mégse akarnak öngyilkosak lenni!!! És a családodra is gondolj mit tennének a szüleid ha öngyilkos lennél!!! Gondolkodj már!!
2013. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Z!


Gondolkodj el azon, hogy mi miatt érzed így magad, és azon próbálj meg változtatni.

És mellesleg igen, gondolj a családodra, ha miattuk ilyen vacak az egész, akkor ezt próbáld meg tisztázni.

Attól, hogy elgondolkozol azon, ér-e valamit az életed, még nem fog érni semmit. Akkor fog érni valamit, ha teszel is valamit. Használd fel az idődet arra, hogy kiderítsd, miben vagy a legjobb. Ez időbe fog telni. És ha nem vagy valami hihetetlen csodagyerek, akkor sokba. Aztán mikor majd megtaláltad, és sikeres leszel, azt fogod mondani, hú, de jó, hogy nem öltem meg magam!

Csak hát kell a türelem, hidd el, mindenkinek vannak hullámvölgyei, meg te még pont rossz korban is vagy. Ebben a korban én is rengetegszer roskadtam magamba, eltelt 8-9 év, és most már teljesen máshogy látom az egészet.


És még valami. Eszedbe ne jusson a metró elé ugrani!

Nyilván azért is mondom, hogy ne legyél öngyilkos, de még inkább azért, mert gondolj bele, milyen szr lenne a metróvezetőnek, hogy megölt egy embert! Meg ha hirtelen fékez, valaki komolyabban meg is sérülhet. Én megértem, hogy szr most neked, de másokra is gondolni kell.


Összefoglalásként: ne öld meg magad, hanem kezdd el keresni azt, ami értelmet ad az életnek, amivel elfoglalod magad, amivel értéket teremthetsz. Az, hogy most még nincs ilyen, nem jelenti azt, hogy később sem lesz.

2013. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne ugorj a metró elé, mert akkor késni fog és nem jutok be dolgozni.
2013. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Énis inkább meghalnék ,bár megölni nemfogom magamat...de bárcsak annyi gondom lenne h éheznék!!!!! Mert hogy nekem sokkal több van,ha csak éheznék attól még nem ölném meg magamat!!!!bárcsak az afrikai gyerekek helyében lennék!!!!!
2014. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!