Mi az élet célja?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
az emberi faj fenntartása :D
2009. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nos, ezen én is szoktam gondolkozni, de választ még nem találtam. Talán nem a Foldon kell keresni az élet értelmét, hanem valahol máshol, mert ez csak egy átmeneti, naív, idióta idoszak...
2009. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Aha, sztem is!:D

Igazából az életünk értelme, hogy boldogok legyünk, ha úgy vesszük, de ez egy múlandó és nem maradandó dolog,szóval az élet igazából nem értelmes...valaki élvezi, valaki kevésbé..A körülmények meg úgy látszik teljesen véletlenszerüek.

2009. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem nincs neki
2009. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
hát ügyes a kérdés! nemk is tudom sztem csak vagyunk amit tudunk az élvezük avagy épp szenvedünk..élünk halunk.jövünk megyünk..ennyi
2009. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

az én életem célja a boldogság.

hogy mi a célja az élettel a természetnek ( vagy istennek, vagy akárminek ), azt szerintem nem mondhatjuk meg, mert benne vagyunk, és az egész folyamathoz képest túl rövid ideig élünk, hogy átlássuk, egyáltalán van-e valami célja, vagy csak egy hiba, egy véletlen következménye-e az élet.

2009. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megismerd önmagad és a világot, h beteljesítsd azt a feladatot amiért világra jöttél,teljesítsd életcélodat,tanulj,dolgozz, barátkozz,szerelmes légy,gondoskodj utódokról,legyél minél értékesebb és ezekben teljesedj ki minél jobban,azaz legyél boldog.
2009. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Hogy megtanítsa az embert szenvedni.
2009. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az élet olyan, mint a cigi, sokszor megszívjuk és előbb-utóbb vége lesz!

:-)

2009. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
52%

hát eléggé sok minden az biztos.

pl:

-halál (minden élet vége a halál tehát a célja is -> a legjobban egy versenyre tudnám hasonlítani az életet mert ha a versenyen a célvonalat átléped vége számodra a versenynek és ugyebár a verseny célja h teljesítsd azt azaz h át lépd a célvonalat xD)

-élvezzed az életet

-gondolkozzál

-változtassál a világon (még ha csak egy picit is tudsz)

-ami a legfontosabb benne számodra

2009. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!