Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az hogy ennyire...

Normális az hogy ennyire vonzódom a török kultúrához?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzódom hozzájuk. A zenéjükhöz, a művészeteikhez, építészeti remekeikhez. Sokan mondják, hogy nem vagyok normális, meg hogy ez így nem jó, mert az őseimet gyilkolták, stb.. Jó oké tudom, hogy gyilkolták az őseimet, de ami volt elmúlt. Mint már írtam nagyon vonzódom a zenéjükhöz. Csak török zenét hallgatok. Kezdek vonzódni az iszlámhoz is, ami mondjuk szerintem se jó. Már sokszor megfordult a fejemben, hogy áttérek, de nem merek.
2013. dec. 26. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi baj ezzel, aki meg még mindig a múlton rágódik, annak gratulálok
2013. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sincs ezzel semmi baj, ne törődj azokkal a hülyékkel, akik még mindig a múltnál vannak leragadva...én meg imádom Hitlert (mármint rossz embernek tartom, viszont imádom az életéről, a nácizmusról készült dokumentumfilmeket, szerintem nagyon érdekes), mégse vagyok rossz ember.
2013. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is okés. Viszont mostanában engem is kezd érdekelni. Esetleg mutatnál pár érdekes oldalt?
2013. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kini :)) ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, a zenéjük tényleg gyönyörű. :D És szerintem a törökök is teljesen normálisak, szeretik a magyarokat. Az meg nem igazán érdekel, hogy mi volt régebb :)
2013. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az ilyen szuk latokoru emberekkal, szanalmasak, es nem ismerik a tortenelmet, a torokok Becset akartak megszerezni, volt szo arrol, hogy a magyarok atvonulast engednek nekik, de persze mi az osztrakoknak nyaltunk, es inkabb harcoltunk veluk, azonkivul szamtalan orszag rohant le es rabolt ki minket az elmult ezer ev alatt, szamtalan, Torokorszag meg azon keves orszagok eggyike ahol szeretnek minket, es testverkent tartanak szamon, itt Isztambulban a belvarosban van egy utca amit ugy hivnak, hogy Magyar testverek utja, nem tuidok rola lenne-e barmi ilyesmi azon orszagokban amelyeknek manapsag annyira nyalnak politikusaink, es a magyarok. Az iszlam mas kerdes en muszlim vagyok, de ennek a vallasnak is sok iranyzata van es az a par eroszakos, nekunk egyszeru bekes muszlimoknak hidd el tobbet art mint a vilagnak, itt is sokan azert a sok hulye eszetlen terrorista miatt abrandul ki sajnos sok fiatal a vallasbol, de a torokoknel amugy is a szufizmus az elterjedt ami egy bekes es misztikus iranyzat es hihetetlenul eliteli az eroszakot. Egy csomo bosnyakot, szerbet es hasonlo balkanit ismerek akik szinten itt elnek es valahogy egyszer sem jonnek azzal, hogy milyen is volt a hodoltsag, pedig nekik azert tobb is kijutott. Tehat nem kell az ilyesmivel foglalkozni, a lenyeg, hogy neked van egyeniseged es nem Amerikat majmolod ez a mai vilagban kincs. Ha erdekel barmi Torokorszaggal, vagy az iszlammal kapcsolatban irj nyugodtan privatot.
2013. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!