Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen az, ha valaki túl...

Milyen az, ha valaki túl komolyan veszi magát? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
A minap kaptam egy olyan kritikát, miszerint túl komolyan veszem magam. Erre sosem gondoltam még, és hiába gondolkozok rajta, nem tudom értelmezni a dolgot.

2013. dec. 29. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
talán azt jelenti, hogy nem vagy elég laza
2013. dec. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem is kell ezt értelmezni. biztos csak irigykedik rád, aki mondta.
2013. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elsőnek inkább igaza lehet, hogy talán erre gondolt, de azért mégsem teljesen gondolom, hogy erre utalt. Második: nem hinném, egyáltalán nem olyan.


Az eredeti kérdésre keresem a választ, ha másért nem is, csak érdekel a dolog :)

2013. dec. 30. 14:27
 4/5 anonim válasza:

Számomra azt jelenti, hogy egy ember nagyon ragaszkodik a saját elképzeléseihez, makacs és nem fogadja el könnyen más ember véleményét, ami eltér az övétől. Vagyis; nagyon fel tudja húzni magát azon, ha valaki olyasmit mond rá, vagy neki, amivel ő nagyon nem ért egyet. Valamint nem tud nevetni magán, nem viccelődik azzal, hogy milyen hibái vannak, hanem komolyan veszi az ilyen dolgokat, még talán meg is bántódik, ha valaki humorizál azzal, hogy neki milyen hibái vannak.


De lehet, hogy nagyon el vagyok tévedve, és nem értem én sem.


Az az ember, aki ezt mondta rád, nem tudja elmondani, mit értett alatta? Talán egyszerűbb lenne őt kérdezni.

2013. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is valami ilyesmit gondolnék, köszönöm a választ :)


Az az ember, aki ezt mondta rám, fura, és fura meglátásai is vannak velem kapcsolatban, így úgy döntöttem, nem adok a véleményére.

2013. dec. 31. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!