Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan álljak neki bármit is...

Hogyan álljak neki bármit is csinálni, ha úgy érzem semmi nem megy?

Figyelt kérdés
Tanulnom kéne,de folyton a sírás kerülget,egyedül vagyok és üresnek érzem magam,szinte fáj felkelni is.A szünetben nagyon sokat olvastam,szeretek is,de az utóbbi pár napban nem tudom magam rávenni.Ezek mellett vagy semmit nem eszek vagy szinte túleszem magam,nyomott a kedvem is,elhanyagoltam magam.Hogy kapjam magam össze?Muszáj lenne tanulnom.
2014. jan. 4. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig csak egy keveset, fokozatosan.
2014. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz megy vagy nem megy, hanem tölts vele 15 percet. Se többet, se kevesebbet, de azt a 15 percet ezzel. A végére rájössz nem is nehéz, tartasz egy szünetet, aztán újabb 15 perc.
2014. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!