Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiuk lányok, ha ujra választha...

Fiuk lányok, ha ujra választhatnál fiunak születtél volna vagy lánynak?

Figyelt kérdés

Azt is irjátok hgy fiuvagy vagy lány.

Amugy beszéltem egy lánybarátommal, és ő azt mondta hogy lány lenne mert nem tudna mit kezdeni egy pénisszel nacijában. De én biztos nem tudnék élni a péniszem nélkül.


2014. jan. 4. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Egyertelmu h fiukent :D

f/17

2014. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Én fiú vagyok, ha választhatnék is fiú lennék, csak jóképű diú. Akkor minden meg lenne oldva.
2014. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Maradnék férfi. ( Ebből gondolhatod, hogy férfi vagyok). Én úgy gondolom, hogy egyes esetekben a nőknek nehezebb dolguk van. Jól elvagyok fasszal a nacimban.
2014. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
47%

Csaj volnék dugnék egész nap és hülyére keresném magam,nem kéne dolgoznom éjjel nappal hogy megéljek..hisz félóra 5000:D

A menstruáció lenne csak rossz.


F

2014. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
d helyett f az előző válaszomban.
2014. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Fiúnak, én tudnék mit kezdeni egy farokkal.

18/L

2014. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
47%

Fiúként.

Csak egy szó:

Menstruáció.

2014. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Fiú lennék. Nekünk főznek, ránk mosnak, nem mi szülünk, magasabbak és erősebbek vagyunk (bár a fájdalomküszöbünk alacsonyabb) és érzések nélkül is tudunk szexelni (meg úgy kábé bármit csinálni).
2014. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Fene tudja.

Ha most azt mondanám hogy legyek lány mert hát miért ne és talán könnyebben találnék párt magamnak akkor igen.

De ugyanakkor nem érezném jól magam a bőrömbe lányként sem.

Én maradnék fiú.

Ha esetleg azt mondják hogy 1-2 napra vagy 1 hétre lehetek lány akkor bevállalnám mert hát kipróbálnám milyen érzés lenne nőnek lenni.

De vissza sírnám azt hogy fiú lehessek csak jobb képűbb

2014. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Jól elvagyok fiúként, de lehet kipróbálnám a másik oldalt is, hiszen ki tudja, lehet testhezállóbb lenne, ha már egyszer belekezdek. :D
2014. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!