Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mi legyek vajon? -elég...

Most mi legyek vajon? -elég fura de így van, az iskolába csak angolból és történelemből, földrajzból vagyok jó a többiből csak úgy ilyen 3-as 2-ős. De amellett úgy vagyok, hogy szeretem a kamionozást akkor most mi legyek?

Figyelt kérdés

Tulajdonságaim

-komunikációs képpeségeim hasonlítanak egy feketelyukhoz tehát nagyából senkivel sem jövök ki csak 2-3 osztálytársammal

-szeretek egyedűl lenni elég sokáig

-nem szeretek senkit se tanítani

-a matekkel párhuzamos vagyok

Ezekről ennyi de még van mit írjak.

Most ugye ha elmegyek olyan iskolába ahol van Társadalomtudomány szak akkor azután hova?

Mi történész oda el kell menni doktorálni és utána ha nem fogok neki valami Római császárokat kutatni akkor nem érek el semmit vagy nem megyek el tanárnak ami nem szeretek lenni.

Másik feltevés elmegyek geológusnak ami eddig a nekem a legértelmesebb de az se annyira.

Harmadik feltevés ami elég ingatag dolgozok valahol egy ideig mit tudom én és utána elmegyek kamionozni de halottam tapasztalt kamionosoktól, hogy 10-év múlva vagy egy hülye erroros robotpilóta fogja vezetni a kamiont vagy olyan drága lesz az egész okmány, hogy 6-évig azon fogok dolgozni. A szüleimnek mindegy így az a kérdés Mi legyek?



2014. jan. 10. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen okmány lesz drága? csak nehézgépjárműre vagy valami ehhez hasonlóra kell jogsi ha jól tudom
2014. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
robotok meg nem fogják vezetni, az összeset pedig végképp nem. inkább a derekad miatt aggódnék ha éveken át tartó kamion sofőrködésről van szó
2014. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább tanulj, szerezz végzettséget, kamionos még mindig lehetsz aztán. Ha elkezded nem tudsz majd kiszállni belőle.

A robotvezérlés meg még nagyon odébb van, ezt nem lehet robotizálni, mert nagyon lelassulna az egész.

2014. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet megfogadom a tanácsot és tanulok a kamionozás pedig B-tervnek.
2014. jan. 11. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!